Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória van kb a kínai...

Hány kalória van kb a kínai kajáldákba kapható alga salátában?

Figyelt kérdés
megkérdeztem, és tesznek bele olajat is, kb. mennyit tehetnek bele? soha életemben nem használtam olajat, úgyhogy nem tudom, mennyit szokás használni

#alga #algasaláta
2015. aug. 12. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
és ha leöblítem vízzel lejön róla az olaj?
2015. aug. 12. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel az olaj nem oldódik a vízben alapjáraton, maximum nagyon forróban minimálisan, ezért nem, nem fog lejönni róla.

Egy adag, azaz 10 deka algában olyan 50 kalória lehet, a többi attól függ, mi van még benne. Ha nem zabálod ezt folyton, akkor nem ettől fogsz elhízni, nyugi. Másrészt vehetsz te is algát és úgy készíted el otthon, ahogyan szeretnéd.

2015. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ahol néztem eddig ott 1000-2000 ft 10 dkg szárított alga, míg ahol vettem, ott 300 ft volt egy adag, bár nem tudom, 10 dkg-ból hánxy adag jönne ki.
2015. aug. 12. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem elhízni nem akarok, hanem fogyni :)
2015. aug. 12. 19:32
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha mosogatószeres vízzel mosnám át amúgy lejönne az olaj? (ezt csak a tudomány kedvéért miatt kérdezem:))
2015. aug. 12. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemnem, ezeket a gondolatokat hagyd, valamint hidegzsíroldóval és szappannal se próbálkozz.

Komolyan már, egy kis alga, tuti nincs tele zsírral és ha az olaj nem is a legjobb zsiradék, azért nem a világ vége, ha eszel egy keveset. Jobb zsírból pedig direkt jó lenne, legalább jobban laktat, inzulinválasz nélkül (az algának se lehet valami sok, de még azt is csökkenti).

Ha nem tetszik az olaj, máskor ne edd.


Ha minden kis flancon így pörögsz, abba kicsit beleőrülsz hosszútávon. Fogyás szempontjából hihetetlenül nüansznyi dolog ez.

2015. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!