Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm,53-54 kg vagyok....

165 cm,53-54 kg vagyok. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
3-5 kg szeretnék lefogyni. zöldséget és joghurtot ennék,ha megéheznék+18:00 óra után nem ennék és 20 perc futás naponta és 10-20 emelet lépcsőzés (sajnos ennyi sport fér bele betegség miatt) lenne valami hatása?
2015. aug. 13. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Igen, jojó effektus. Sok sikert.
2015. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,számoltam ezzel. Kicsit kilátástalan vagyok és borzasztó boldog lennék ha csak pár nap/hét erejéig is kedvemre valót mutatna a mérleg. Köszönöm a gyors választ!
2015. aug. 13. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is, ha utána pedig 58kg-ot? Aztán az újabb ilyen hülyeség után már 64-et?
2015. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minimum napi bevitel 1200 kcal, amit ezekkel az ételekkel nem fogsz bevinni. Nyugodtan ehetsz párolt/grillezet csirkét, halat. Feleslegesen sanyargatnád magad.

Keress rá, hogy néz ki egy 48 és egy 52 kg-os nő a te magasságoddal. Szerintem te is az utóbbit tartod majd szebbnek.

2015. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fogynod kell, hanem sportolni. Ha leadsz 3-5 kg-ot sem leszel elegedett, mert nem lesz szep izomzatod, plottyedt leszel. Attol nem kell tartanod, hogy tul izmos leszel, nokent nem tudsz nagyon megizmosodni, ilyen a genetikank. Probald ki, hogy 3 honapon at heti 4-5x masfel orat sportolsz (futas, torna videok, joga), mellette egyel sok hust es zoldseget, a nasit es a kenyeret pedig hanyagold. Az a fontos, hogy ne koplalj. Es ne csak a kilokat nezd, hanem a centiket is!
2015. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudok sportolni,a legminimálisabb kifáradságnál elő jön az asztmám és nem kapok levegőt. ezért csak étrend marad,meg egy kevés mozgás.
2015. aug. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!