Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális jelenség? Két hét...

Normális jelenség? Két hét alatt fogytam 4 kg-ot, aztán két és fél hét alatt 1-et.

Figyelt kérdés

Életmódváltásom egy hónapja kezdődőt, annyi a módszerem, hogy mértékkel eszek és cukros, búzalisztes kaják ki vannak zárva. A fogyókúrám első két hetében 70,5kg-ról lementem 66,5kg-ra, azonban már lassan két és fél hete ingadozik a súlyom 67 és 66 kg között, tegnap voltam először 65,7 kg. Normális ez, hogy két és fél hét alatt csak egy kilót fogytam?


Jelentős súlytöbbletem van, 55 kg között kéne lennem. Nagyon szomorú leszek, ha már a célom előtt 10 kg-al is ilyen gondok lesznek.


2015. aug. 14. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a lassulás folytatódik, akkor csökkents a bevitt mennyiségen, de egyébként normális, hogy kicsit belassul, pláne az első 2 hét után. Heti 0,5-1k Egészséges a Te ~ heti 0,3kg/hét tempód egész kellemes, mozogj többet vagy egyél kevesebbet , de ezzel is szerintem tökjó ütemben lehet fogyni sanyargatás nélkül...
2015. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elején víztől volt olyan magas a súlycsökkenésed, nem zsírból ment le.

Ha 55-re akarsz csak lemenni, akkor nincs jelentős súlytöbbleted, 10kg plusznál teljesen normális a heti fél-negyed kiló.

2015. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!