Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja ezt magyarázn...

Valaki meg tudja ezt magyarázni nekem? ( lent)

Figyelt kérdés
Január óta kezdtem el rendszeresen mozogni, nem vagyok túlsúlyos, (180cm, 70Kg ) , szültem két kislányt, inkább csak formálódni szerettem volna... heti 3-4 szer 1 órát tornázom ( 20 perc guggolás, 20 perc hasizom, kis kardió) , s fél év alatt 1 dkg-ot nem változott a súlyom, igaz nem fogyózom, de nem is eszem össze-vissza... erre nyaraltam 2 hétig, nulla mozgás, össze-vissza evés, de tényleg mindent amit megkívántam, naponta fagyi, éjjel pattogatott kukorica, grillezések.... erre haza jöttem, kíváncsiságból ráálltam a mérlegre, s másfél kilót fogytam... ledöbbentem teljesen, hogy ez most hogy???
2015. aug. 14. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
1,5kg-t jobbnapjaiomn szarni szoktam, nem számít, egy hét múlva megint 70 leszel ha visszatérsz a normális kerékvágásba... Lehet az ingerhiány miatt az izmaid elkezdtek leadni magukból, de ez 1-2 hét edzés alatt visszajön ennyi kihagyás után
2015. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valóban lehet ennyi súlyt veszíteni, ahogyan igényesen megfogalmaztad... :) csak érdekes, hogy máskor nem ingadozott 2 Kg-at a súlyom, még akkor sem ha épp elvégeztem a dolgom...ezért lepődtem mag... tényleg rengeteget ettem-ittam, cukros löttyöket is , amit egyébként egyáltalán nem... nekem nem fér ez össze a fogyással
2015. aug. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!