Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért veri magát mindenki a...

Miért veri magát mindenki a földhöz ha diétázásnál kicsit kilép a keretéből? és még azok a nevetséges kaja adagok. Meg tudnátok magyarázni?

Figyelt kérdés
pl most is olvastam egy kérdést, a csaj úgy túlparázta hogy uzsira nem csak 1 almát evett hanem helyette mondjuk egy szendvicset.... kínjában csóri szerintem fontolgatta az öngyilkosságot is.. XD meg azok a kaja adagok... komolyan?... reggelire pl egy müzliszelet?... hát én így 1 napot nem élnék túl... és így fogynak ők 1 hónap alatt 1 kilót... velem miért van az, hogy edzek, és szigorúan edzés után eszek de akkor mindent 2 pofára zabálok amit találok, meg sokat iszok mellé ( mindegy hogy vizet, gyümölcslevet, vagy kólát) és máris 1 hét alatt lefogytam 5 kilót... nem praktikusabb ez? vannak még rajtam kívül ilyenek? :)

2014. nov. 2. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert idióta módon fogyókúráznak, nem gondolkodnak, csak minnél többet minnél hamarabb le akarnak adni.
2014. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is, 5-szor eszek egy nap, nem az hogy éhezek, hanem néha még sok is, és mégis fogyok
2014. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen igazad van és egyetértek veled.


Számomra az egyik lefájóbb kérdés az volt itt ebben a témakörben, hogy megkérdezte "164 centi és 36 kiló nagyon kevés?" :(

Vagy egy másik kb arról szólt, ha egész nap nem eszek semmit, akkor fogyhatok?


Sokan annyira sötétek az ilyenekben, hogy kigondolnak valamit, és azt követik, ahelyett hogy utána néznének a dolgoknak.

2014. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de pl itt a másik sötétség, aki utána se néz szerintem a dolgoknak :( : http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__62..
2014. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Koszonom h le irtal, igazan rendes vagy ;D
2014. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi hülyeség határtalan.
2014. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 het alatt 5 kg? Kvara egeszseges.
2014. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nos. akkor

Naola- hát, ha közösségi oldalra raksz ki akármit is, az felhasználható mások által. szoval? :D


6/7 - nem tudom hogy ezt kinek szántad, de ha nekem, a fajtáddal együtt nézzetek tükörbe. :D


7/7 - hát, tudatom veled, egy kiadós szarásból leadsz 2 kilót... :D és igen, egészségesebb, minthogy elkopsz a végére, meg a vitaminhiányos kajálás miatt hozzáér a hajához, és a fele kihullik, vagy nem bírsz normálisan menni se, úgy le vagy épülve :D

2014. nov. 3. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:

1 hét alatt 5 kiló baromira egészségtelen. Heti fél-1 kiló az egészséges.

Igen, sz@rhatsz 2 kilót, de azt utána pótlod kajával, a kilók ezért ingadoznak 1-3 kilót bármiféle fogyás/hízás nélkül.

2014. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor elobb tajekozodj kicsit. 2 kilonyit az egvilagon senki sem szekel.


Heti 1 kilonal tobb fogyas pedig egeszsegtelen, es nem is zsirbol fogysz olyankor.

2014. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!