Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le ennyi...

Hogyan fogyhatnék le ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Rengeteg fogyással kapcsolatos kérdést láttam már,de egyik válasz sem volt annyira 100%-osan pontos,és a kérdezőnek sem az volt teljesen a problémája,mint nekem,ezért gondoltam én magam teszem fel.

Szeretnék lefogyni kb.3 kg-ot iskoláig.Ami ugye olyan másfél-két hét múlva kezdődik.Főleg combról,fenékről és karról,esetleg kicsit hasról szeretnék fogyni.Tudom,hogy nincs helyi fogyás,nem is csak egy helyről akarok,de jó lenne valami olyasmi edzést találni,ami pont ezeket a részeket talán kicsit jobban megmozgatja.Főleg a comb és fenék rész,ami zavar.

Szoba biciklizni szoktam,de csak olyan 10-15 percet,többet nem nagyon szeretek,mert unalmas,inkább akkor már a szabadban csinálom.Viszont utána olyan 20-25 percet még szoktam tornázni.160 hasprés,35 fekvő,meg mindenféle lábemelés,mindegyik fajtából olyan 30-60 között,illetve azt a fél guggolást is szoktam,olyan 30-35 körül.Majd olyan 10 percet még táncolok koreográfiára(nem járok táncolni,de elég jó vagyok benne és szeretem is,én találom ki a koreográfiát),kicsit a hip hop és balett keveréke.

Most kezdtem el újra mozogni,és ezt az edzést most naponta szeretném csinálni,de gondoltam hát ha ti megtudnátok mondani,hogy ez mennyire hatásos?

1.Szerintetek ez lehetséges?Mennyi esélyem van rá,hogy ennyi idő alatt 2-3 kg-ot lefogyhatok?

2.Tudtok ajánlani mozgásformákat?Amiknek elég gyorsan látszik a hatása.Amikkel a leggyorsabban lehet szálkásítani és lefaragni pár centit?

Tudom,hogy sokan a futást mondják,de attól izmosodik az ember,és azt nem akarok.Ha sokat táncolok,az használ?Ha igen,körülbelül mennyit kéne?

3.Esetleg valami olyan italt próbáltatok ki,amik az interneten most eléggé elterjedtek?elvileg fogyasztó hatásaik vannak,pl.a zölditalok..ezek igazak?Ha valaki már tapasztalta,akkor letudja nekem írni a receptjét?

4.Légyszíves olyanok válaszoljanak,akik már tapasztalták,hogy 2 hét alatt kb. mennyit lehet lefogyni,és tudják,hogy ilyen esetben mi a teendő,mik a leghatásosabb módszerek.



2015. aug. 20. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy sokan a futást mondják,de attól izmosodik az ember" Igen persze, hiszen a legtöbb hosszútáv futó is csupa izom.

Nem a mozgás amit keresel, hanem a megfelelő diéta. Ne egyél kenyeret, és cukros dolgokat, igyál csak vizet. A többit meg csináld úgy ahogy eddig. Persze azért sokat se egyél. Zöldségből lehet szinte korlátlanul, tojsból moderáltan, túróból és húsból mehet sok, gyümölcsből kevés. Személyes tapasztalatom, hogy az első 3kg inkább arcről, nyakról megy le, de ez mindenkinél eltérhet.

2015. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A futástól nem izmosodik az ember hanem szálkásodik éf az mindenhonnan fogyaszt. A futók szerintem azokat az izmaikat meg nem csak a futással hanem kemény edzéssel szerezték. Szoval a futástol nem lesznek nagy izmaid meg ilyesmi hanem szálkásodsz meg erősödsz
2015. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!