Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem hiszem el,...

Egyszerűen nem hiszem el, hogy 34% a testzsírom! Tényleg lehet, hogy ennyi?

Figyelt kérdés

163 cm és 65 kg-os lány vagyok, van itthon egy speciális mérlegünk, ami leméri a testzsírszázalékom. 34,4%-ot mért, majd utánanéztem a neten, hogy 30% feletti érték már kóros elhízást jelent. Mivel ezt nem voltam hajlandó elhinni, ezért találtam egy kalkulátort, amelyhez különböző testrészeimet kellett mérőszalaggal lemérnem és a kalkulátor is nagyon hasonló eredményt hozott. Elkezdtem nézegetni testzsírszázalékos képeket a neten és kivétel nélkül mindig minden képen a 25%-os lányra hasonlítottam, a 35%-osnak közelében sem jártam, vagy 15-20 kilóval nehezebb nők szerepeltek illusztrációként.


[link]


Erről a képről, igaz, hogy csak rajz, de úgy nézek ki, mint balról a negyedik lány.


2015. aug. 19. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is 163 cm vagyok 65.5 kg. A testzsír %-om 30.4, 54 kg-mal lesz kb 19% a testzsírom. Ez a célom.

Az otthoni mérlegek nem megbízhatóak, egyik ismerősömnek 16%-ot mutatott neki, holott egy mellében volt ennyi. :)

2015. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Èn edzőteremben mèrtem meg egy hasonló merleggel,ès 166,5 centivel ès 58,5 kilóval azt hozta ki hogy 30,6 a testzsirom...szóval nem tudom mennyire megbízható de azért ijesztő :D
2016. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!