Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rohadt mérő 20% os testzsír...

A rohadt mérő 20% os testzsír tömeget mond,75 kiló vagyok 180 centi. Mit TEGYEK?

Figyelt kérdés
szerintetek miért van ez?:((( miért kell ennyire kövérnek lennem? bass_za meg. már megpróbáltam lefogyni, de nem megy:( kövér vagyok. 65 kilóra LE AKAROK FOGYNI DE NEM TUDOK? MIT TEGYEK? NINCS VALAMI TANÁCS? 21 éves fiú vagyok, és emiatt nem merek ismerkedni sem:( így sosem leszek szép, és cuki:'((((( csak egy dagadt disznó... senkinek nem kellek:((( mit csináljak? ráadásul, még aránytalan is vagyok. nagyok a melleim, és széles a csípőm is:'(( valamit mondajok pls. mit tudok csinálni, hogyan tudok lefogyni? please tanácsot:((
2010. márc. 10. 01:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Basszus, a kérdés rossz kategóriába ment:((( rohadt életbe:(((
2010. márc. 10. 01:58
 2/22 anonim válasza:
66%
20%???Mi vagy te, tejföl?Szerintem vágd le az egyik lábad:így a magasság marad,a tömeg elvész(illetve nem vész el csak átalakul)
2010. márc. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
21 % már tulsújos kategória, csak úgy szólok!!! és már majdnem ott vagfyok...25% után már elhízott vagy!!:((((
2010. márc. 10. 02:10
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

a testzsírszázalék mérő "csodagépek" semmit sem érnek.

Ha mindenképp kíváncsi vagy rá, méresd le egy konditeremben, már ha van rá lehetőség, ott szakértő valamennyi pénzért cserébe megméri a bőrredő vastagságát bizonyos testrészeiden, majd súlyodból, életkorodból, magasságodból kikalkulálja az értéket, ami megközelítőleg pontos is lesz.


www.bodybuilder.hu --->itt mindent megtalálsz ami neked kell, először is keresd meg az alapismereteket. ha az abban megírtakat megvalósítottad, akkor ráérsz új infók után nézni.

2010. márc. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Jaj szegény:(((( Én teljesen megértelek. Sajnos én még nálad is kövérebb vagyok, 21 éves létemre 84 kg vagyok (jaj kimondani is sok) :ssssssssssssssss

Most kezdtem el fogyózni, minden nap mozgok valamennyit, kb 15-20 percet, estére már nem eszek és minden nap megiszok egy liter natúr zöld teát. Legalább egy 20-ast szeretnék ledobni. Már rossz tükörbe néznem, semmi szép nincs rajtam...:(

Ha a te test zsír tömeged 20% akkor az enyém mennyi ugyan? 70%?? wááááááááááááá

Csak azt tudom mondani amit én is csinálok, hogy próbálj meg mozogni (ha nincs időd akkor is egy picit legalább) és figyelj oda, hogy sok folyadékot igyál, sima csapvíz, zöld tea, Jáva tea cukor nélkül!!!! + mellé ha van hozzá elég kitartásod próbáld ki hogy nem eszel kenyeret, az egyik ismerősöm így fogyott le 9 kg-t.

SOK SIKERT !!!

UI:Attól meg ne félj, hogy a súlyod miatt nem kellesz senkinek, mert mindig voltak/vannak/lesznek olyan csajok akik a vastagabb pasikat bírják.

21/L

2010. márc. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

én 180 cm, 75 kg nő vagyok, vékony csontozatú. nekem 35%-ot ír ki...

a valóság az, hogy teljesen normális a súlyom. te pedig fiú létedre elég nyüzüge lehetsz ilyen súllyal.

2010. márc. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
06:06, köszi a kedves szavakat, és tanácsot:) meg fogom próbálni a teát, meg a több vizet, a kenyeret már rég száműztem az étrendemből:(. még egyszer köszi a választ, és neked is sok sikert! Nekem egyébként-csak megjegyzem- tetszenek a nagyobb darab lányok;). viszont fiúnál ez már máshogy van az én esetemben....
2010. márc. 10. 07:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, Te még nem láttál igazán kövér fiút :) Barátnőm párja 175cm és 120-110 kg (azért írom így, mert amikor legutóbb láttam 120 volt, most fogyozik, tehát lehet 110 is). És imádják egymást 6 éve. Na akkor annak mennyi a testzsírja?

Amugy meg szerintem ne aggódj, rakj fel képet és megmondjuk tényleg olyan huuu de csúnya és kövér vagy, amilyennek hiszed magad.

A neten található cuccba meg ne higgy szerintem. Nekem 19%ot írt ki, pedig 176 cm vagyok és 58 kg, nem vagyok puhány, de mégis ezt az eredményt kaptam. Na kitartás és várjuk a képet! :)

2010. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te am normális vagy ? 180centihez egy fiúnak pont tökéletes ez a súly, vagy kicsit még kevés is.Járjál konditerembe és szard le a kilókat, mert az semmit nem jelent, a látszat a lényeg.A széles derék ellen még egyet tehetsz: széles vállat építesz ;)
2010. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
bocsi, de képet fel netre, nem teszek ki nyilvánosan... és igen, normális vagyok! Szerintem akkor néz ki jól egy fiú, ha vékony. én meg sajna nem vagyok az:(
2010. márc. 10. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!