Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szánjátok rá magatokat a...

Hogy szánjátok rá magatokat a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Nekem nemnagyon megy ,pedig 10kg-ot felszedtem , kicsit látszik is, és mindenképp leszeretném adni mert nem érzem magam jol a bőrömben. Előre is köszi a válaszokat.
2010. márc. 10. 13:50
 1/9 anonim válasza:
Én is próbálom magam rászánni. Eddig nem sok sikerrel. Anno úgy sikerült, hogy megláttam magam egy fényképen,amitől hátast dobtam azonnal. Azt kitettem a hűtőre első körben. Aztán átnéztem a szekrényem és elajándékoztam a ruháim 90%-át. Csak azokat tartottam meg ,amikbe nem fértem bele. Űjakra meg nem volt pénzem. Így aztán mindenképp le kellett fogynom, mert nem lett volna mit felvennem, visszakérni meg nem illik. Az első 3 nap iszonyatos, amíg nem érzed, hogy megindult valami. Általában akkor szoktam feladni, ha addig egy deka eredményem sincs.
2010. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy két hét alatt 15 kilótól sikerült megszabadulnom. Igaz nyáron, a melegben ,amikor amúgy is könnyebb fogyózni. 2 évig tartottam a súlyom. Nem lettem löttyedt, és csíkos sem.
2010. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én azt nem értem, miért nem szánja rá magát mindenki a fogyókúrára, abban az esetben - és ezt hangsúlyoznám -, ha elégedetlen saját magával és nem érzi jól magát a bőrében?

Mert ha jól érzi magát, semmi gond.

Ellenkező esetben viszont nekem lustaságnak és önmagunkkal szembeni igénytelenségnek tűnik a dolog.

2010. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bugyim, ami nagyon szép, csak pár számmal kisebb. Még akkor vettem, amikor terhes voltam, azt hittem szülök, és olyan leszek mint régen:) Olyan is vagyok, 13 kg plusszal. Ezért előveszem ezt a bugyit, és szuggerálom magam, hogy bele fogok fogyni. Ha megakadok, ezzel erőt öntök magamba:)
2010. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szánom rá magam a fogyókúrára, hogy nem fogyókúrázom. Nem vagyok hajlandó megvonni magamtól fontos (!) tápanyagokat, nem akarok egyoldalúan étkezni.

Tavaly ősszel éreztem azt, de nagyon erősen, hogy elegem van a súlyomból, és ezt én így nem akarom. Előtte is nyavalyogtam magamnak, hogy fogyni kellene, meg szeretnék vékony lenni, de úgy tűnik, nyavalygásnál, és néhány próbálkozásnál tovább nem jutottam. Aztán november elején belevágtam: átalakítottam az étkezési szokásaimat, 3 helyett 5-ször eszem, több folyadékot iszom, az ételek minőségén is változtattam, néhány alapanyagot kiiktattam. A sportolással hadilábon állok, és amíg ez így lesz, addig úgysem fogom elkezdeni. Ismerem magam, hogy nagyon erős belső késztetés kell ahhoz, hogy változtassak.

Tudtam azt is, hogy nem ripsz-ropsz akarok megszabadulni a felhalmozódott feleslegtől, és ez hónapokig eltart majd. Nagyjából ennek az évnek a karácsonyát céloztam meg, hogy addigra a kezdeti 75 kilóról eljussak a 60-ra. Jelenleg 67 kiló vagyok, a folyamatos súlycsökkenés idővel rendesen motiválja az embert, hogy ne adja fel, aztán meg jönnek a bókok, elismerő szavak és a sok "hogyan csináltad?" kérdés. Ezek simogatják a lelkem. :)

2010. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak elkezdeni nehéz, mikor már látod a tükörben hogy fogytál akkor iszonyatosan boldog vagy (én legalábbis) és folytatom.

Amugy ha nem ész nélkül koplalsz,vagy tömöd magad étvágycsökkentőkkel,akkor nem szörnyü a "fogyokura",én pl sosem vagyok éhes,sztem effektive sokat kajálok,csak megválogatom mit. Ja és elkezdtem mozogni

2010. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, aranyosak vagytok.
2010. márc. 10. 17:20
 8/9 anonim válasza:
Én úgy vettem rá magam, hogy elegem lett abból, hogy mindenki piszkál a testalkatom miatt. Ez így nekem se jó, úgyhogy változtatni kell és be akarom bizonyítani magamnak és a többieknek, hogy képes vagyok rá.
2010. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Második hozzászólónak: Tudod vannak egészségi állapotok, mikor nehezebb elkezdeni. Illetve, ha olyan munkahelyed van,ahol még wc-re sem tudsz elmenni, az eléggé kizárja, hogy akkor csináld a fogyózást, amikor akarod. a pajzsmirigyesekről meg nem is beszélve. Nem mindig azért híznak el az emberek, mert zabálnak. Én pl nem eszem többet, mint mikor 45 kiló voltam, mégis hízok ezerrel. Kb 25 kilót kellene fogynom.


De gondolom te tökéletes vagy, mi meg igénytelennek számítunk a szemedben anélkül, hogy bármelyikünkről is tudnál valamit. Vékonyan is lehet valaki igénytelen.

2010. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!