Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ne, most komolyan?

Na ne, most komolyan?

Figyelt kérdés
Imádom a főzelékeket. Ma ebédre és vacsira is spenótfőzeléket ettem, összesen 1 csomaggal, azaz 400grammot. Ma nézelődtem fogyis oldalakon és azt láttam, hogy Norbi a spenót főzeléket 3-as kategóriába sorolja. Mégis milyen jogon?! Én úgy tudtam a spenót iszonyú kevés kalóriát tartalmaz! Magába ettem, nálunk a rántás annyiból áll, hogy hagyma, olívaolaj és 1 evőkanál liszt. Szerintem ez nem vészes. Vagy tévednék?
2010. márc. 10. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a 3mas kategoria az ebéd amúgy meg aki fogyókúrázik az 1-2 kodot egyen azt ajánlja
2010. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rántás miatt hármas! Amúgy 1-es! :)
2010. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De most nem mondjátok, hogy már spenót főzeléket sem ehetek vacsira?
2010. márc. 10. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen a spenótot sok rántással és áttölrt zsömével süritve készitik - és úgy már nem igazán kalóriaszegény. De szerintem egyébként is hülyeség, hogy csak ezt vagy azt lehet enni meghatározott idöben. Egyél rendszeresen, ne tömd tele magad és mozogj, akkor nem fogsz elhizni.
2010. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg borsó főzeléket ettem,fasírozottal,de kenyér nélkül.

Még is fogytam már 12,4kg-ot.

Ne kódolgass,hanem egyél egészséges ételeket,5-ször keveset.Így is lehet fogyni.

2010. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a rántás, ami egy adag spenótban van, az annyira minimális, hogy tényleg nem értem a 3-as kódot.
2010. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!