Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az étkezéshe...

Mit szóltok ehhez az étkezéshez? Tartható hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja étkezem így, és arra lennék kíváncsi, mennyire egészséges, és hogy lehet-e tartani hosszabb távon. Már most érzem, hogy fogytam, de a célom az lenne, hogy magát az étkezési szokásaimat állandósítsam.

Tehát: A reggelt kávéval kezdem(cukor helyett, régen édesítőszert használok) sulis vagyok napközben gyümölcsöt eszem, általában 3 almát vagy narit, + megiszok még egy kávét ,vagy teát. 3-4 körül hazaérek és jól beebédelek;) majd iszom még egy tejeskávét ,és aznapra már nem nagyon tervezek mást, de általában egy joghurt még ami belefér a napba, vagy gyümi. Általában azért, olyan kétnaponta becsúszik egy kis csoki is, mert azért nem akarok semmit megvonni magamtól. Most jól érzem magam a bőrömbe, nem koplalok, nem érzem magam éhesnek, csak kérdés, hogy ez így megmaradhat-e. A kenyeret, felvágottat, cukrot próbálom mellőzni, de mivel egyszer már túlzásba estem, tudom, hogy ha sokáig nem eszem cukrot, vagy szénhidrátot, egy idő után úgyis kiborul a bili:P most okosabban szeretném csinálni:) köszi a válaszokat.


2010. márc. 10. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 5-ször keveset!Az hogy jól beebédelsz.uztána meg koplalsz.az hosszú távon nem jó!Olvass vissza a fórumon,hogy hogyan kell helyesen étkezni!Mindenben a segítségedre lesz! :)
2010. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
napi 5x hát ... én a napi 3nak vagyok a híve és makk egészséges vagyok
2010. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
...keveset
2010. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

18.21 ez nem hit kérdése, a napi 5-6 egészséges táplálékokból összeállított étkezés jobb, mint a három. Az anyagcsere jobban pörög, ezáltal a tápanyag felhasználás jobb, és a méreganyagok kiürítése is gyorsabb. Nem lesz bajod a napi 3-tól sem, ahogy talán 5 szál cigitől sem, de azt kár lenne vitatni, hogy 5 ciginél jobb a nulla :)


Egy dietetikus személyi edző

2010. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell lepontozni egy dietetikus edzőt, aki csak jókat írt, na mindegy:)
2010. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!