Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Durván bezabbantottam, teljese...

Durván bezabbantottam, teljesen tőnkre tettem a fogyimat?

Figyelt kérdés

Ma ettem 1db kinder pingui csokit, 2db mannert, 7db fornetti grissinit,

De ettem ma még zöldség salit párolt csirkemellel

167cm 57kg 19/l


50kg a cél, akkor éreztem magam jól


2015. aug. 25. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem döl össze a világ ha tudnád miket eszem testépitö étrendbe ha nincs pénz elég csirkére
2015. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de még sporttal helyrehozhatod. Kb. 1 órás intervallum futással. Egyébként 1napi egészségtelen/egészséges étkezéstől nem leszel sem egészséges, sem egészségtelen.
2015. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztán 50 kg mal ne valami zsíros modell legyél mert azok csak azért vékonyak mert nincs rajtuk semmi izom
2015. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy nappal semmit sem lehet elrontani.

A célod pedig irreális. Betegesen sovány leszel.

2015. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a magasságból kell elvenni 110-et, de a jó közérzet a fontos szerintem mert nagy különbség van 60-60 kg között is, hogy mennyi izom van rajta. De ha a számítást nézzük akkor pont megfelelő súlyban vagy.
2015. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen tönkretetted. Ezt csak úgy hozhtatod helyre ha egy hétig nem eszel egy árva falatot se. És inni is csak egy 5 éves kecske nyers vérét ihatod.Így elképzelhető hogy túléled, de ez nem biztos, pontosan 64% esélyed van a túlélésre.
2015. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ekkora egy trollt mint te xd

a felét ugyis ki fosod ak nem mind1?

2015. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!