Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok most éppen...

Bigfec97 kérdése:

16 éves fiú vagyok most éppen 69 kg és 170 cm szerintem kib*szott dagadt vagyok és persze mások is megemlítik. HOGYAN TUDNÉK MELLBŐL FOGYNI? mert rendes olyan csöcsöm van mint egy csajnak nagy mellbimbóval

Figyelt kérdés
előtte 80 kg voltam szóval azért már sikerült 10 kg fogynom de mellem még ugyanúgy van és nagyon kínos.Diétázom, minden este futok 3 km-t vagy többet utána meg 10x5 fekvő 10x5 felülés 10x5 guggolás 10x5 ilyen lábemelés a földön ami a hasizmomat erősíti még mit kéne tennem hogy a mellemből fogyjak???

2014. jan. 5. 18:53
 1/3 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy dagadt. Ezt ki is számíthatod: [link]

Véleményem szerint egy kis mozgással eltüntethetőek a még megmaradt zsírpárnák is. Pl.: ha mellre akarsz izmosodni akkor ajánlom a fekvőtámaszozást. Nem kell hozzá más csak egy kis elszántság(legjobb ha minden nap csinélod...).

2014. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen az elszántságom most nagyon megvan de azt ne mondd hogy 10kg ide vagy oda nem számít
2014. jan. 6. 22:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és még azt kérdezném meg hogy eredményes lehetek a mostani "edzésemmel" amit leírtam?
2014. jan. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!