Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! 9 kg-t szeretnék...

S. O. S! 9 kg-t szeretnék fogyni! Szerintetek ha keményen fogyókurázom akkor sikerülhet . Heti 2 kg mennyen le?

Figyelt kérdés
Kérlek csak normális válaszokat irjatok :)
2015. aug. 26. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár heti 10 et is fogyhatsz vizes papir zsepivel de meg éri? Nem. Heti 1 kg os fogyás az ideális
2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha koplalsz, magaddal tolsz ki, secc-perc alatt vissza fog jönni minden leadott kiló, sőt még hízni is fogsz. Csak változtasd meg az étrendedet egy kicsit, fokozatosan csökkents a szénhidrátod, és növeld a fehérjét. A heti 2 kg az nagyon sok, fele annyit szabad maximum. Sok sikert kívánok! :)
2015. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fokozatosan kezdheti a közepén ugy gyorsabb
2015. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges az első 1-2 hétben még több is le fog menni legalábbis nekem így volt de azután beállt heti 1 kilóra , nem lehetetlen de ahhoz napi 2000 kalóriát kell elégetni ami azt jelenti hogy vagy egész nap edzessz és megeszel kb 400-500 kalóriát ami képtelenség vagy nem eszel semmit de akkor meg lelassúl az anyagcseréd és úgy sem fog menni , ha van harmadik megoldás akkor szóljatok nekem is ;D
2015. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16-1700 kcal val fogytam 20kg ot ugy h heti 1500-2000 kcal át égettem el utcso elég hülyeséget irt
2015. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mondtam hogy fokozatosan csökkentse, mert ha hirtelen drasztikusan változtatja meg az étrendjét, könnyebben feladja. Szerintem mindenki a saját, kényelmes tempójában haladjon. Maraton futú sem lett még senkiből egy nap alatt.
2015. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!