Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan embereljem meg magam...

Hogyan embereljem meg magam ahhoz, hogy le tudjak fogyni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, csak egész egyszerűen nem nagyon tudom magam elfogadni. Teljesen időben vagyok mondjuk , nem vagyok kétségbe esve, mindössze tanácsot szeretnék. 162cm vagyok és 58kg. Sportolok itthon is ( szobabicó, torna ) és heti 3 táncórám van (hip-hop). Evés téren tudom, hogy oda kéne csak figyelnem. Vacsorára keveset eszem, reggelire ugyancsak, de van, hogy nem éhes vagyok csak unatkozom és csak 2 kocka csokit vagy egy kekszet vagy bármi ilyet gyorsan megeszek. És ez sajnos 2-3hete naponta elég sokszor volt. Azóta igyekszem egy cikk naranccsal vagy almával legyőzni, de ha valami olyat ajánlanátok amivel be tudnám "csapni" magam vagy ami a hasamon maradt felesleg (mert nyáron fogytam sokat és ez ott maradt). Ha 4-5 kg-t le tudnék dobni akkor nagyon örülnék. Komolyabb fogyókúta a koromnak még nem ajánlatos, ezért nem nagyon tudok mit kitalálni. Mozgás terén kinek mi vált be? előre köszönöm a válaszokat. 13/L
2010. márc. 11. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:

mozgás: hullahopp

nasi: tea :D

2010. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Teára majdnem mindre allergiás vagyok és hulahoppkarikázni most tanul(nék) XD
2010. márc. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!