Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy nem lehet hasi...

Igaz, hogy nem lehet hasi zsirt egetni hasizomgyakorlatokkal? A hasi uszogumi alatt elvileg lehet erös izom a rendszeres tornatol?

Figyelt kérdés

Magyarazat: "mert izom es bör között van a zsir, hasizomgyakorlatokkal az izomra hatsz es semmi kapcsolat az izom es zsir között."


Tehat önmagaban az etkezesi megvonasok miatt megy csak le a hasi parna?


Bocsanat, de nincs idöm ezekröl könyvet olvasni. A lenyeget keresve, beleolvasva ez az egyetlen mondat fogott meg, Drugs Bunny A sarga kapszula c. könyveböl.



2015. aug. 30. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony ez így van. A zsír nem fog izommá válni. Ha valaki hasizmát erősíti akkor a hasizma erősödni fog, izmossá válik. Sok esetben ha még bőven van zsír a hason és a sok izomgyakorlattal nő az izom is, nagyobb lesz a has is. A zsírt megfelelő táplálkozással lehet leadni. Tapasztalatból mondom.
2015. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaz, a hasizom gyakorlatoktól nem fogsz fogyni hasról. Az elsősorban a megfelelő táplálkozástól fog lemenni.
2015. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Így van. Viszont szükség van rá, mert a has izmait is kell edzeni.


Kicsit ott, de olvastam olyant, hogy minimális kölcsönhatás lehet a helyi izmok megdolgozása és helyi zsírfogyasztás között, de ez akkor is figyelmen kívül hagyható.


"Tehat önmagaban az etkezesi megvonasok miatt megy csak le a hasi parna? "

Igen, bár sokkal előnyösebb az egészséges étrend és kardió edzés, mint a koplalás.

2015. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! A hasizomgyakorlatok segítenek az egyesen tartás kialakulásában, mert a hátat a hátizmok és a hasizmok együtt tartják. Ha egyenesebb a hátad, kisebbnek tűnik a hasad, ráadásul ez egészséges is. Nem valószínű, hogy látványosan nagyobb legyen a hasad az edzéstől.
2015. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igaz, helyi zsírégetés nincs mert a test egy egységként működik. Mindenhonnan fogyni fogsz ha fogysz. Azt hogy mikor, miből, mennyit a genetikád az étkezésed az edzésed és a kipihentséged határozza meg főként.


A könyvet 1 óra alatt kiolvashatod és ha megérted mi miért és hogyan működik elfogynak a fogyókúrával, zsírégetéssel vagy tömegnöveléssel kapcsolatos kérdéseid. A válasz ott van feketén-fehéren. Szóval erre azért kéne időt szakítani és a sötétségnek véget vetni :D


Vicc de ha minden túlsúlyos elolvasná, megértené és alkalmazná a könyvben leírtakat, megszűnne a fogyókúra kategória a Gyakorikérdéseken :)

2015. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem pl elég erős a hasizmom, mégis van pocim, mert nem figyelek a kajára.

Csoki, kenyér, krumpli túlságosan szeretem ezeket.

2015. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kerdesemre vonatkozo valaszokat! Rendszeres torna mellett, etkezesi megvonasok nelkül honnan tudni, mennyi belöle az izom, mennyi a zsir? Pl. utolso valaszolo, Te honnan tudod?



A nem kerdezett dolgokat nemhiaba nem kerdeztem, nem beszelve arrol, hogy valoszinüsegi hanyadosbol következteteseket levonni egy ismeretlen emberröl, uristen, ki hol tart...

Az 5-ös valaszolonak sem artana veget vetni a sajat fejeben a sötetsegnek, es kicsit kidugni a fejet a maga köre emelt sötet burokbol, hogy az igy kepzett magassagabol letekinthessen, hogy egesz mas elethelyzetben is elnek emberek.

2015. aug. 30. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igaz, hogy nem lehet hasi zsirt egetni hasizomgyakorlatokkal?"

Igaz.


"A hasi uszogumi alatt elvileg lehet erös izom a rendszeres tornatol?"

Igen. Fehérjedús étkezés mellett, ha ez nincs leépül az izom.


"Magyarazat: "mert izom es bör között van a zsir, hasizomgyakorlatokkal az izomra hatsz es semmi kapcsolat az izom es zsir között."

Az izom és a bőr között zsír van. Ez igaz.

Hasizom gyakorlatokkal az izomra hatsz. Ez igaz.

Semmi kapcsolat az izom és a zsír között. Ez is igaz. Az izom energia fogyasztó a zsír energia hordozó. Az izommal feltudsz emelni egy poharat, zsírból nem.


"Tehat önmagaban az etkezesi megvonasok miatt megy csak le a hasi parna? "

Igen. Nézz meg egy Etióp gyereket.


Mennyi az izom és mennyi a zsír?

Testzsír % méréssel pontosan megállapítható. Ez történhet otthon tolómérővel hogy te mérsz és számolsz de szakember által is.


Viszont ez mégsem ennyire egyszerű mert pár kérdésre adott válaszból nem lehet meglátni a nagy egészet. Ehhez több kell. Mindenki nagyon jókat írt szerintem. Az 5. válaszoló kicsit nyersen ugyan de összefoglalta a lényeget. Én is azt ajánlom hogy olvasd el azt a könyvet mert egy csomó időt megspórolsz és megérted hogy kell igazán hatékonyan és gyorsan zsírt égetni.

2015. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszodat es a vegen a javaslatodat is! Fontossagi sorrendben elegge hatul van, viszont addig is jol jönnek a kapott infok.
2015. aug. 30. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Onnan tudom, hogy erős a hasizmom, mert egyrészt érzem (kemény), másrészt mert meg tudom csinálni a nehezített hasizom feladatokat, amiket mások nem (meg régen én se).

Mert rendszeresen végzem őket, és látom a fejlődést.

2015. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!