Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom kiszámolni sehogy....

Nem bírom kiszámolni sehogy. Mennyi kalóriát vittem ma be?

Figyelt kérdés

Nincsenek teljesek(pl: főtt ételek(krumplis tészta,húsleves stb.)

Lécci vki segítsen

Reggeli: Egy zsömle egy szelet csirkemell sonkával

Ebéd: Tojás leves,rakott krumpli

Vacsora: 1db narancs


2010. márc. 11. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

lássuk csak..

egy zsömle kb. 150 kcal, egy vékony szelet sonka kb. 30

az ebédre evett tojásleves (bár ez azért függ, hogy mekkora adagot ettél belőle) kb. 200 kcal a rakott krumpli meg 700-800 körül van. A narancs pedig olyan 50-60 kcal.


A rakott krumplinál pontosan csak akkor tudod megállapítani, ha a hozzávalókat is leméred, kiszámolod, mert így látatlanban nehéz megmondani ezt, nem mindegy mennyi benne a kolbász, tojás, stb..


Ez összesen szerintem olyan 1300 kcal körül van, ha fogyózol akkor jó, de nagyon kevés a vitamin, erre figyelj nagyon!

2010. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az adag nagysága is számít, és hogy mennyire volt zsírosan főzve az étel, de normál esetbe ez max 1200-1700 kalória szerintem. Viszont ha fogyózni akarsz és azért kérdezed, inkább egyél 5x kevesebbet, ne háromszor, így folyamatosan emésztésben tartod a gyomrod... és a rakott krumpli nem a legjobb fogyókúrának. Narancs nem jó vacsorára, savat termel és nagyon éhes leszel tőle, inkább délelőtt tízóraira egyed. Ha nem fogyózol, csak úgy kérdezted, akkor nem szóltam semmit.
2010. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az étrend 0!!! Egyél húst is meg zöldséget. köszi


kezdet voltam.

2010. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!