Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segít. Setek, változtatni...

Segít. Setek, változtatni szeretnék, de ettől hízom majd?

Figyelt kérdés

Karácsony óta teljesen elment a kedvem az evéstől, és elég sok minden össze is jött (családi gondok, stb...), azóta alig eszem. De érzem ez nem mehet így tovább, le vagyok gyengülve, csak az a gond hogy lelkileg is nehezemre esik visszaállnom, ha csak egy sonkára ránézek „felfordulok”. Egy hete ettem fél kanál rizst, nem ízlett, majdnem elsírtam magam.

Nos, szeretnék ezen változtatni! Arra gondoltam egyenlőre megpróbálok minden nap megenni 500-800 kalóriát, úgy hogy dél előtt gyümölcs, gyümölcslé, natúr keksz, délután zöldség, leves és tejtermékek. Gondolom valamennyit híznék is tőle, de vajon az nagyon sok lenne, és minden zsír, cukor rámrakódna? Nagyon félek ettől, kérlek segítsetek, nem akarok ebbe tönkremenni!


2010. márc. 12. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most ettől hízni szeretnél, vagy inkább fogyni?

És mitől ment el a kedved az evéstől? Egészséges vagy egyébként?

2010. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt súlyosabb problémáról van szó, mint hogy enni/hízni/fogyni szeretnél. (ezt az előzőnek mondom)


Keress fel egy szakembert, szerintem azért "nem ízlett", mert rettegsz a hízástól, meg mert le vagy gyengülve, ki van éhezve a szervezeted.


Ha karácsony óta nem eszel, az nagyon durva, ne amatőröktől kérj tanácsot, és ne üres rizst meg natúr kekszet egyél, attól az embernek alapból elmegy az étvágya, ráadásul egészségtelen is. Amitől nem fogsz hízni, az a sült hús és a saláták, párolt zöldségek. Muszáj sok vitamint enned, és kell a zsír a zsírban oldódó vitaminok miatt. A szervezetedben már semmi tartalék nem lehet. Gyümölcsöt és leveseket is egyél bátran, amit megkívánsz. Szénhidrátra is szükséged van, hogy legyen erőd. Teljes kiörl. kenyeret vagy rozskenyeret egyél bármivel, főleg reggelire, és jó lenne, ha ennél babot, lencsét. Sokat segítene, bár az elején óvatosan edd, mert megviselheti a gyomrodat ekkora éhezés után. Banánt is egyél. Ilyenkor kell.

2010. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!