Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos mozgásforma?

Hatásos mozgásforma?

Figyelt kérdés

Olyan, amit itthon is tudok, mert itt nincs terem, és sok a kóbor kutya :(

Szóval csak itthoni mozgásforma lenne jó.

Nagyon sok feleslegem van, olyan 30kg-t kellene fogynom... 25 éves vagyok, most kaptam gyógyszert a pajzsmirigyemre, és ettől talán menni fog a fogyás is (nem rég költöztünk eddig tudtam járni terembe, de nem sokat segített). Most vettem egy ellipszis trénert.

Mit, mennyit eddzek?

Kaja rendben van, azt eddig is fehérjedúsan-szénhidrátmentesen csináltam.


2015. szept. 11. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Eddig nem sokat segített a mozgás?Akkor valami mégsem jó az étkezésben.Mert csak 30%-ban számít a mozgás,70%-ban a kaja.
2015. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mint írtam, pajzsmirigy gondjaim vannak. Volt olyan (nem tippnek szánom senkinek, és már tudom, hogy nem ez a megoldás), hogy csak abonett kenyeret ettem, napi fél csomaggal, és akkor sem ment lefelé a súlyom. Ma már tudom, hogy nem ez a megoldás, ezért eszem. Igaz, hogy most nem edzettem egy ideje, mert nagyon elkeseredtem, hogy hiába kínzom magam, de nem megy lefelé a súlyom...

Szóval most megint nekidurálom magam, látok reménységet, hogy ez a gyógyszer segít, kolleganőmnek segített, ő is sportolt mellette, bár ő meg a kajára nem figyel annyira.


Szóval, szeretnék a KÉRDÉSEMRE választ kapni, köszönöm.

2015. szept. 11. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Fél óra Fegyencedzés és utána az elipszis 30-50 percet heti 5-6 alkalommal.
2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!