Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg azt, hogy...

Hogyan tudhatom meg azt, hogy kb. hány kg zsír van a hasamon vagy hogy mennyi a testzsírszázalékom?

Figyelt kérdés

A hasamon a zsírt nem tudom összefogni, ha be van feszítve a hasam, ha nincs. Szóval nem olyan vészes, de pont annyi, hogy ne látszódjanak a kockák, csak érezhetőek legyenek, de a formájuk is teljesen kitapintható. Szoktam edzeni is rá (3-400hasprés 2naponta) meg futni is járok (kajám se rossz de most nem ezek a lényegesek). Hogyan tudhatom meg hogy hány kg zsír van a hasamon? Nem szeretnék lemenni ezért konditerembe, lehetőleg itthon szeretném valahogy kiszámolni.

15/F


2010. márc. 12. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A kockákat csak akkor lehet látni, ha "szálkásítasz" , de ahhoz az kell, hogy egy szikra zsír, se legyen rajtad, ill. kevesebb legyen, mint kellene
2010. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg itthon szeretnék a szobában napozni, de sajnos útban van a plafon! Nem tudod otthon megmérni, csak úgy ha veszel egy zsírmérő kalippert. Ez egy műanyag kis bizbasz. Amúgy meg nem tök mindegy mennyi a testzsírszázalékod? A lényeg, hogy úgy nézzél ki ahogy neked tetszik. Ha 5% ha 10% ha 35%??? Akkor mi van? Nem értem minek akarod tudni.
2010. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert úgy olvastam/hallottam, hogy 10% alatt kezdenek el látszódni a kockák, meg egyszerűen csak akarom tudni, mi fáj ezen?
2010. márc. 12. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

A konditeremben se tudod kiszámolni.

Amúy hány centi vagy?

2010. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj semmi, nekem kockás a hasam :D De még mindig nem értem... szóval ha tudod, hogy mondjuk 13%, akkor majd nagyon fogsz örülni, hogy csuhé már csak 3% és látszani fog? :) Tanulj meg edzeni és táplálkozni, és akkor majd látszódni fog....
2010. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor örülj neki, hogy kockás. Amúgy meg nem az, hogy örülnék, hanem esetleg jobban motiválna, hogy még egy kevés és már jó lesz. Amúgy ha olvasnál figyelmesebben ott írtam, hogy most nem az edzés és kajálás a lényeg, nem az a kérdés, képzeld tudok, nagyon sokat néztem a body.builder.hu oldalon is,itt is és még sok egyéb másik oldalon és ezek alapján állítottam össze az étrendemet...
2010. márc. 12. 22:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és a 3. válaszolónak: 165cm és 50-51kg.
2010. márc. 12. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:

kilehet számolni valami módszerrel de nagyon gyenge!

Nekem azt írta ki hohy 8% pedig 158cm és 51kg vagyok!

2010. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!