Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon érdemes Norbi Update-es...

Vajon érdemes Norbi Update-es péksüteményeket venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fogyni tőlük nem fogok, csak a mozgástól és a kalóriaégetéstől. És ha kevesebb kalóriát eszem egy nap, mint amennyit kellene.

Esti sulimmal szemben van egy ilyen bolt, de sosem vásároltam még itt. Érdemes néha ilyeket vennem? (Úgyis csak kroaszont, és banánt, és joghurtitalt eszem tanítási napokon).

Gondolom kevesebb ch-t és kcal-t tartalmaznak, mint az átlagos péksütik. Na, de pl. több bennük a mesterséges anyag, adalék, vagy térfogatnövelő?

Köszönöm!

18/L


2015. szept. 15. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt rohadt drágák, másrészt van benne bőven szója, ami nem túl egészséges.
2015. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én amondó vagyok, hogy teljesen felesleges.
2015. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Több kalória, mint a sima péksüti, tele van mesterséges szutykokkal és drága. Szerinted?
2015. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Többen is azt mondták, akik kóstolták, hogy rendkívül íztelenek, így nem vennék.
2015. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Kevesebb ch-t, de sokkal több kalóriát tartalmaznak...
2015. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, a péksüti az péksüti, nem lesz belőle se csirkemell, se saláta, stb.

Ez egy üzlet. Se nem jobb, se nem egészségesebb, mint a pékségekben kaphatók. De azok legalább finomak :D

2015. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtak előttem, hiába lettek lepontozva: sok a szója, sok a zsír, íztelen.

Én egyszer kíváncsiságból vettem, a hozzáadott papírzacskó totál elázott.

2015. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:)

Köszi mindenkinek!

Tőlem mentek a zöld kezek, de Norbi vagy Réka tuti erre járt :)

2015. szept. 15. 21:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a buta fanjaik. En is voltam kedveloje, nem elvakult fanja, par het alapisabb megfigyeles utan kiabrandultam. A tornai eleg gazak, de ez egy masik tema...
2015. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szefis vagy? egy köpésre az árkád, a spar meg tele van előre csomagolt salátákkal! sokkal jobb, mint az akármilyen péksütemény.
2015. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!