Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek elkezden...

Nincs kedve valakinek elkezdeni velem a bécsi diétát?

Figyelt kérdés

Beszélgethetnénk msn-en, akár blogot is írhatnánk... Végső elkeseredésemben választottam ezt a diétát, soha nem voltam a koplalás híve. Valaki? :)


Úgy gondoltam, holnap kezdem. :)

(Most pár óráig nem tudok válaszolni, de aztán jövök. :))


2010. márc. 13. 15:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Az milyen?
2010. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én hétfőtől tervezem, de a bécsi diétát nem tudnám, ha akarnám sem csinálni, mert délelőtt suli, meg nem tudom megvenni azokat a kajákat. :)

De fogyózom én is. :)

2010. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát rákerestem de sztem nem túl jó, én gastroyal zsírégető pizzát eszek ebédre, reggelire vacsorára zöldség gyümölcs és valamilyen fehérjeforrás.
2010. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap kezdem a fogyót ma víz napot tartok bemelegítésként! Rengeteget kell fogynom! Milyen az a bécsi diéta?
2010. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
53%

nekünk van

nagyon szivesen

mennyire is vagy kövér? mert mi igazán szurkolhatunk neked amikor elkezded a bécsi diétát és rád fogunk gondolni pizza evés közbe

ennyi elég vagy kell még valami biztatás?

sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Zsírégető pizza??? Ez valami vicc?:D
2010. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint minden diéta hülyeség? csak mert a legtöbbnek neve van, hogy meg lehessen különböztetni őket egymástól. A 90 napos diéta pl. nem hülyeség, több embert is ismerek, akik csinálták és azóta is tartják a súlyukat (3 kg plusz/mínusz, de ez lazán belefér, még egy olyan embernek is ingadozik ennyit a súlya, aki nem hajlamos a hízásra. 5 kg-ig normális, azt mondják a szakemberek). A bécsi diétát nem ismerem. Tény, hogy sokan azért nem tudják végigcsinálni ezeket a diétákat, mert nem bírják, ha percre pontosan megszabják nekik, hogy mikor mit egyenek. A 90 napos ilyen szempontból jó, mert nagy mozgásteret ad az embenek, ráadásul az egy anyagcsere diéta, nyilván azért is olyan hatásos. Bár abban sokan kételkednek, hogy jó-e ha reggelire csak gyümölcsöt eszik az ember, hiszen reggel kéne a legtáplálóbbat enni. Egyébként én is a személyre szabott étrendben hiszek, mivel minden ember mástól hízik és minden embernek mások az adottságai, pl. egyiknek a veséje rossz, másiknak a cukra magas vagy éppen alacsony. Ehhez kell igazítani a diétát. De az is tény, hogy vannak általánosságok, pl. a sertéshús MINDENKIT hízlal, ezt azért legyen szó bármilyen diétáról, alap, hogy kihagyja az ember. Ugyanígy a zsríban tocsogó kajákat is (pl. sültkrumpli).
2010. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
01:51-esen legalább röhögtem egy jót. :D Na mindegy. :)
2010. márc. 14. 10:23
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet röhögni, de attól még igazam van. Gőzötök nincs a helyes táplálkozásról. Ha lenne, akkor tudnátok, hogy mire van szüksége a szervezetnek ahhoz, hogy zsírt adjon le. Ha pedig tudnátok, akkor nem írnátok butaságokat, és hinnétek az ilyen ökör diétákban.

Még a diéta szó jelentését sem ismeritek, ami semmi mást nem jelent, mint speciálisan összeállított étrendet. Ezek nem diéták, hanem hülyeségek. Összetévesztitek a fogyást a zsírleadással. Egy 90 napos diétával lehet fogyni, és annak a fogyásnak kb. 30%-a lesz zsírleadás! Egy jó diétánál a legalapvetőbb követelmény, hogy személyre szabott! Eleve nem eheti ugyanazt és ugyanolyan mennyiségben egy 100kg-s és egy 70kg-s túlsúlyos ember. Megvan a testsúly kilogrammonkénti szükséglet fehérjékből, zsírokból és szénhidrátokból, ha valaki ezt nem veszi figyelembe, soha sem lesz álom alakja. Tud fogyni, de nem kontrolláltan, és a fogyás nem lesz hatékony. Olyan ez, mint ha valaki jogosítvány nélkül vezetne nulla tudással, és arra lenne büszke, hogy egyszer-kétszer már sikerült leparkolnia, vagy bekanyarodnia úgy, hogy ne üssön el valakit, vagy ne törjön össze másokat.... Ha nem tanulsz meg vezetni, akkor néha szerencséd lehet, de általában butaságokat csinálsz. Ez a táplálkozásra is igaz. Táplálkozni helyesen egyféleképpen lehet, ha megtanuljuk mi hogyan működik az emberi szervezetben. Ha ez megvan akkor össze tudja mindenki állítani magának azt az étrendet, ami tökéletesen hozzásegíti a céljaihoz. Ha nincs meg a tudás, akkor meg vak vezet világtalant, és bár lehet plafonig csapódni 5-10kg-s fogyástól, ha nincs mögötte tudás, akkor 90%-ban visszajön, illetve már a leadott súly 70%-a nem is zsír.

Ha nem lenne igazam, ugye nem lenne ennyi túlsúlyos, elkeseredett és jojózó ember...

2010. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Röhögtem...de nem azért, mert hülyeségnek tartom, hanem mert szemléletesen írtad le, érted? :)
2010. márc. 14. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!