Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom?

Szerintetek kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Kb 190 magas és 95-100 kg vagyok. Van pocakom, de mellette elég méretes vállam is. Elég sokat sportoltam, de mostanában időhiány miatt nem tudok. Szakmám is közrejátszik a hízásban(szakács leszek ha minden jól megy). Jó ez még vagy már le kéne adnom egy kicsit?

2015. szept. 17. 23:42
 1/8 anonim válasza:
Férfinál teljesen jó szerintem, de azért kezdj el valamit sportolni mert könnyen felmehetnek később a kilók, és nehéz lesz leadni.
2015. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a kilókkal, hanem a pocakkal van baj :) később csak nagyobb lesz, hasazni otthon is lehet, főleg a ferde izmokra kell rámenni. N.
2015. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha egy férfi nem piszkafa, de azért megteszi a 190-hez a 90 is. (magasság mínusz száz) Testépítőknél lehet több, de az egy külön világ. És véleményem szerint a kor is szempont. Ami egy középkorúnál kiváló súlynak számít, az egy fiatalnál egyértelműen túlzás... Ha még fiatal vagy, inkább a 90-et kéne tartani.
2015. szept. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem csak akkor fogyj, ha kényelmetlenül érzed magad, ha jó neked így, akkor nem kell :)
2015. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen ideális a magasságodhoz.

De a mozgást ne hagyd abba, hogy formás maradj, és ne hízzál.

2015. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 évesen 100 kilóra hízni az már sok 85körül néznél ki normálisan
2015. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha pocakod van, akkor sok. Maga a súly nem mond semmit az esetedben, lehetne akár jó is, de nem pocakkal.

A kornak szerintem semmi köze hozzá, hogy mi a jó súly, pontosabban testzsírszázalék... Ezt sosem értettem.

2015. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jó de kezdj el valamit sportolni.
2015. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!