Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm 80 kg, mennyit kéne...

170 cm 80 kg, mennyit kéne fogynom hogy jól nézzek ki?

Figyelt kérdés
170 cm és 80 kg vagyok :/ hogy tudnék lefogyni 4 hónap alatt?Mit tanácsoltok?

2015. aug. 23. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mozogj többet, egyél kevesebbet, kerüld a nasit.


De simán lehet hogy most is jól nézel ki :)

2015. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Heti negy edzes es a szenhidrat szamuzese...en igy 15 kilot fogytam 5 hónap alatt, ugyanezekkel a parameterekkel, 65 kiloaan már szerintem teljesen jol nez ki az ember..
2015. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a bibi hogy sokat eszek,ès van amikor "falási rohamok" törnek rám :D :/ ... 15 kg 5 hónap alatt az szèp eredmèny :) gratula ... de miket ettèl?Ès miből mennyit????
2015. aug. 23. 12:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Falási rohamok addig vannak amíg szarul eszik az ember, én is átálltam sok zöldségre hússal, meg tojásra, azóta nincs ilyesmi gondom. A 4 hónapos keret miért van?
2015. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ettem cukrosat es liszteset, sem krumplit sem rizst...Rengeteg zoldseget(sulve, parolva, nyersen), husokat,sajtokat, hajdinat,kuszkuszt, ilyesmiket...Vizet ittam leginkabb...plusz ugye 4x1 ora sulyzos edzes,1-2 alkalom futas...(szem.edzővel allitottuk ossze az edzestervet, es a kajaban is segített itt-ott)egyebkent a legfontosabb szerintem az eltokeltseg es kitartas..na ez az, ami nekem most hianyzik, ugyanis sajna az utobbi egy evben visszaszedtem:(pedig kozben volt egy terhessegem, amit osszvissz 7 kg hizassal "megusztam"(180g. Ch dietat kellett tsrtanom)csak utana nem mozogtam es rengeteget nasiztam...ha van kedved belevaghatnank együtt:)
2015. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A falási rohamok nem elsősorban azért vannak, mert valaki éhes vagy szarul eszik. Ennek lelki oka van. Gondold végig, hogy neked miért az étel jelenti az örömet, miért így szerzel magadnak örömet, mit pótolsz ezzel, mi hiányzik, mi bánt.

Aztán tudatosítsd, hogy a kajálástól nem hogy nem lesz jobb az életed, hanem még további problémáid is lesznek.

Egyél, mert enni kell, fontos a táplálék, fontos, hogy lelkiismeret furdalás nélkül le tud ülni a családdal, a barátokkal ebédelni, vacsorázni. A társaságot, az ételeket élvezd, de nem a kalóriákon járjon az eszed.

Ehhez rendszeres, kiegyensúlyozott táplálkozás kell, mindenféle extrém kilengés nélkül, tehát nem zabálás, nem koplalás.

2015. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Attól függ mennyi idős vagy, mert

20 évesen 55kg

30 évesen 58-63

40 évesen és a fölött 70-75 a normális.



Ha 40+osként vagy 50+-os ként lemész 55 kg-ra, akkor egy kb. 20 évet fogsz öregedni. Kapásból, és száraznak fogsz tünni.

2015. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

21 èves vagyok :) ... 55 kg vel nemlennèk túl vèkony??? :O ...ismerek egy csajt aki 170 cm vel 53 kg de nagyon vèkony... èn inkább kisportolt szeretnèk lenni ;)

Ès a 4 hónapos keret azèrt van,mert szeretnèk jól kinèzni a Karácsonyi bálra ^^ nameg a fejembe vettem hogy 2016-ig lefogyok :D de leginkább a bál motivál :3

...ez igaz hogy az elszántság a legfontosabb meg a kitartás...nameg a motiváció :) bele kezdhetünk :) èn benne vagyok

...köszönöm mi denkinek a tanácsokat :)

2015. aug. 23. 14:02
 9/12 anonim válasza:
6%

21 évesen nem leszel vékony, hanem pont ideális.


Inkább azzal lesz gondod, hogy ilyen nagy súlyra felmentél, igy hiába fogsz lefogyni, örökké éhes leszel, mert tele vagy zsirsejtekkel.Amik állandóan éhezni fognak benned. 21 évesen a legnagyobb, legtöbb súlyom 56kg volt.

2015. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4 hónap az 16 hét, tehát optimális esetben 15-16 kg-ot fogyhatsz. 64 kg-ra mehetsz le 4 hónap alatt. Kezdj el rendesen étkezni, rendszeresen mozogni legalább heti 3-4 alkalommal 30 percet. Falási rohamok azért jönnek rád, mert nem eszel jól. A sok gyorsan felszívódó szénhidrát, mesterséges cukrok mind-mind elősegítik azt hogy faljál. Én pl. ha megeszem ebédre 250 g csirkemellet, 150 g bulgurral vagy quinoával, sokszor még estére sem vagyok éhes.


Tudom miről beszélek, 163 cm magasságomhoz 98,5 kg voltam. 8 hónap alatt elértem a 67 kg-ot. De én nem fogyókúráztam, hanem életmódot váltottam, teljesen átalakult a személyiségem is. A BMI kalkulátor szerint II. típusú elhízásom volt induláskor, ma pedig már normál értékeim vannak. Véreredményeim is normális szinten vannak most már. Minden fejben dől el. Sokáig én sem akartam semmit tenni magamért, és egyáltalán nem érdekelt hogy hogyan nézek ki. Ma már ez megváltozott szerencsére. Ma már barátnőm is van, eddig szóba sem mertem állni lányokkal, mert 0 volt az önbizalmam. Kitartást!

2015. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!