Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm lefogyni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,165 cm körül,és 67 kg.Tudom hogy kövér vagyok,és le kell fogynom,de egyáltalán nincs akaraterőm:(imádok enni,és rettentően édesszájú vagyok.A családom se támogat a fogyokúrámban,eszik előttem a jobbnál jobb falatokat,jó hogy elcsábulok.Már január elején elhatároztam hogy le fogok fogyni,de egyszerűen képtelen vagyok rá.Mozogni se szoktam nagyon,futni még nem tudok odakint,mert rossz az idő,van egy Rubint Réka dvd,(Add önmagad 1.),de délután mikor lenne időm tornázni,már nagyon fáradt vagyok.Mit tegyek,hogy végre legyen akaraterőm?Talán a koplalás lenne a legjobb módszer amivel lefogyhatnék gyorsan:(
2010. márc. 13. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nem vagy annyira kövér, mint amennyinek gondolod magad. Mégis hány kiló szeretnél lenni? Ez csak egy kicsi túlsúly, ezt mozgással leadod (bicikli, kutyasétáltatás, korcsolya, tánc). A te korodban tilos a diéta.
2010. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

én mindig úgy beszélem le magam az édességekről,meg a hívlaló falatokról, h átgondolom h ha ezt most megeszem újabb naranybőrös gödröcske a hátsómon, egy fiú sem fog rámnézni olyan hájas disznó vagyok....és nekiállok tornázni. utána meg tök jól érzem magam, hogy mozogtam és nem ettem hízlalót. 2 hét után már látszani fog az eredmény.

mozgásnak meg már az is jó, hogyha kimész egy órát sétálni, vagy lehet boltba kapni gumiszallagot, nagyon jó gyakorlatokat lehet találni a neten...stb. sok sikert! :) 16/L

2010. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
27%
Én egy éve szedtem fel pár kilót. Most kezdtem el leadni:) Nekem sincs akarat erőm, vagyis, inkább kitartásom. Most úgy csinálom, hogy a régi képeimet kiragasztottam a hűtőre, amikor még nagyon vékony voltam, és bármikor ennék, ránézek, és eszembe jut, hogy jaj, muszáj, hogy újra olyan alakom legyen... Te csinálhatod úgy, hogy egy szép alakú nő képét rakod ki, hogy az domináljon :) Sportolni meg szeretni kell. ha pedig nem szeretsz, Kezdj el járni tornázni, vegyél egy aerobic bérletet, és ott domináljon az, hogy ha már megvetted, használd is, ne felesleges kiadás legyen :)
2010. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

165 cm-hez,67 kg igenis sok!bocsi,ezt most nem bántásból írom neked,csak első helyen írták,h nem oylan vészes,és tényleg csak segítő szándékból nyomatékosítom,hogy ne győzd meg magad ilyennel.lenne pénzed sportolásra?nekem az segített,hogy eljártam aerobicozni,rengeteget csinosodtam tőle.szedj C-vitaint ,az csökkenti a szénhidrátéhséget.én szoktam almaecetes vizet inni,mert attól kevésbé leszek éhes:).mikor délután fáradt vagy,ha tudsz,igyál meg egy kávét,az majd felpörgett,plusz jobb kedvűbb leszel,és könnyebben megy majd a mozgás.

kaját oszd be okosan,délután már ne egyél szénhidrátot!na ez az amiről mindig azt gondoltam régen,hogy rohadt könnyű mondani,betartani szinte lehetetlen..gondolom neked is ,hiszen írtad,h a családod sincs segítségedre.ez ellen nekem az vált be,hogy nem ettem kenyeret.semennyit!ha kenyeret eszel,automatikusan kívánni fogod a cukrot,az meg ugye mindenbe benne van észrevétlenül.nagyon fontos lenne h a kenyeret elhagyd.puffasztott rizzsel tudod helyettesíteni.a jobb idő,meg ahogy jön menj el futni! ja,és sztem csak fokozatosan vezesd be a változást,ne egy nap egyszerre,mert akkor hamar felfogod adni.határozz el minden napra egy új dolgot,és persze tartsd be a "régieket".

2010. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Hasonló cipőben járok. Hasonló paraméterekkel, hasonló életkorral. :(

Nincs kedved beszélgetni? El akarok kezdeni valami diétát... Ha gondolod, dobj egy ímélt (ez a cím az msn-címem is). Eddig soha nem fórumoztam, meg beszélgettem, vagy társas fogyókúráztam... hátha majd most. :)

2010. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Húú,azt hittem hogy majd megint jönnek a "beszólogatós emberkék"....összeszedem magam,és igyekszem betartani a tanácsokat!egyébként kenyeret mostanában már nem eszem,helyette 1-2 zsömlét,meg puffassztott búza szeletet.Az is jó,nem?sok vizet fogok inni,almaecet az van itthon,meg paradicsomlét,ha éhes leszek.Holnaptól kezdem,és nem fogom feladni!Majd aztán később megírom,hogy hány kilót sikerült fogynom.

Még egyszer köszönöm mindenkinek!:)

2010. márc. 13. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
15 éves vagy, most változik a tested, most lesz még csak igazi nőies alakod, ne rontsd el egy hülye diétával, inkább mozogj, az hasznosabb, a diétával a te korodban tönkremegy a szervezeted, aztán nem tudod majd helyrehozni, mert nem úgy fejlődsz, ahogy kellene. Nem szabad diétáznod, sportolj, ennyi.
2010. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem ugyan a fiam ennyi idős, de nekem is írhatsz e-mailt, két okból is, nekem is el kéne kezdeni valamit, megírhatnánk egymásnak mit sikerült megvalósítani... ez is erőt ad, másrészt a fiamat is rá kéne vennem valami okosságra, hogy ne legyen dagi , ő 76 kg és 165 cm, nem is tagadja senki, hogy kövcsi.szóval ha neked sikerülne valéami, azt megosztanám a fiammal is( esténként még mindig dumcsizunk elalvás előtt) és hátha kedve lenne némi kilóktól megszabadulni.

az akaraterőt igenis gyűjtögetni kell.... elkezdeni a legnehezebb.

talán így, ha valakinek írsz, , vagy valakinek tetszeni akarsz, sikerül nekifogni.

( egyébként nálunk is mindig mindneki kajál, ránott hús hegyek, ma sült tarja, ha tészta akkor is jó túrós...stb)

2010. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja én be is szólok.

Ha előtted esznek, és te is eszel, akkor mit akarsz egyeltalán a kérdésedre? Ha nincs akaraterőd akkor szarul fogsz kinézni. Nem értem hogy nem tudod megtenni magadért. Ha meg du. fáradt vagy, akkor aludj többet. És a koplalás egy sz@r módszer, de nem győzködlek mert 5 év múlva még szarabbul fogsz kinézni. Sok sikert. És az a legnagyobb gáz, hogy az ilyen üzeneteken lehet hergelni magad, mint ez. Ha mások basztatnak hogy kövér vagy, téged az nem zavar?? Nagyon "gyenge" vagy...


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!