Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ér valamit, a sok fogyasztósze...

Ér valamit, a sok fogyasztószer, meg az az úgymond szaunaöv?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem , hogy a TV-be folyton reklámozzák az ilyen szarokat! Ez hat is valakinek?

Vagy megveszi a szaunaövet 2hónapig használja utána meg nem tud vele mit kezdeni mert annyira nem ér semmit , hogy a szekrényben porosodik!??

Meg mi a véleményetek a fogyasztó gyógyszerekről? Aki vesz ilyeneket annak használ is?


Előre is köszi a válaszokat! :D


2010. márc. 13. 18:47
 1/6 anonim válasza:
hülyeség, én testépítő vagyok. ha szálkásítani, diétázni akarsz, maximalizálnod kell a napi PRO, CH és FAT bevitelt, a fehérje legyen kb. 1,5-2 gramm, a szénhidrát kb. 3 g, a zsír pedig 1g /testsúlykilogramm. És emellett edzened kell, magas ismétlésszámban, vagy kocogni. A gyógyszerekkel csak tönkreteszed az egészséged, láttam már a konditeremben olyan koxost, aki utána műtőben kötött ki felvágott nyakkal. Te döntesz.
2010. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy mondod, megveszed egy darabig használod, aztán irány a szekrény... ne vedd meg!

a gyógyszerekről meg nemrég a tv-ben is volt, hoyg ártalmas.van amit be is tiltottak.

2010. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jézus, felvágott nyakkal?! Ez nagyon durva! Amúgy eszem ágába sincs ilyeneket megvenni, ezt a pénzt inkább edzőteremre költöm. (szerintem jobban megéri)

Csak ugye az a furha , hogy mindig találnak ki ujjat! De ha nem lenne rá kereset akkor nem találnák ki ujra és ujra, tehát nagyon sok ember van aki megveszi! :S

2010. márc. 13. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érnek semmit. Szaunaöv sem. Én próbáltam.
2010. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18.57 te nem vagy testépítő, csak lejárogatsz a terembe. Akinek csak egy kicsi fogalma van a testépítésről, az nem mond olyan b@romságot, hogy szálkásításkor magas ismétlésszámmal kell edzeni! A magas ismétlésszám csökkenti az izomméretét, és csak állóképességet javít... A másik ez a koxos duma... meg felvágott nyak... jaj hagyjad már Andersen :D
2010. márc. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogyasztószerek, illetve az olyan tabletták mint mondjuk az Adipex, ami az éhségérzetet csökkenti, csakis és kizárólag azoknál ér valamit, akik alapból nem kövérek, nem hajlamosak a hízásra, csak mondjuk egy baleset miatt hónapokig ágyhoz voltak kötve és felszaladt pár kg. Konkrétan ismertem ilyet, 5 kg-t akart csak fogyni, ami ugye nagyon-nagyon kevés felesleg (igazából nem is felesleg) és mivel életében nem fogyózott, nem igazán bírta az éhségárzetet, hát szedte az Adipexet. Lefogyott, azóta már eltelt másfél év és tartja a súlyát. De nyilván azért, mert alapból is ennyi volt a súlya. Akik 100 kg-sok és folyton esznek, nekik nem ér semmit, lefogynak, aztán visszahízzák. A szaunaövet nem ismerem.
2010. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!