Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlatok 8-10...

Milyen diétát ajánlatok 8-10 kiló leadásához?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de a fent írt mennyiségű felesleg már meglátszik, és szeretném leadni. Sport az megy vele párhuzamosan, de ha sport mellett felkúszott ennyi (sajnos az utóbbi időben nem igazán figyeltem oda, mit és mennyit eszek), akkor pusztán ettől nem fog lemenni sem. A kalóriaszámlálást próbáltam, de nagyon nehezen tudom megvalósítani, ha nem olyan receptekkel dolgozom, amiknek előre megadott a kalóriamennyisége, vagy éppen nem pontosan ugyanazokból az alapanyagokból, ugyanolyan mennyiségben.


163 centi magas vagyok (22 éves lány), jelenleg 60 kiló, a cél az 50-52 lenne.


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2015. szept. 21. 12:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és plusz infó: laktózérzékeny vagyok, ezért tejjel-tejtermékekkel amúgy is óvatosan bánok, illetve vérszegény mindemellé, ezért a napi szintű húsételektől nem igazán tudok/akarok megválni. Sütit, édességeket eddig sem ettem sokat, max ilyen vasárnapi ebéd után párszor, de nem jellemző.
2015. szept. 21. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Még több sport, még kevsebb nasi, kalóriaszámlálás pedig alkalmas ha magadra főzöl.
2015. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Direkt jó hanyagolni a tejtermékeket és húst enni, ha fogyni akarsz... Nos, valamitől felszedted a plusz súlyt, rá kéne jönni, mi az. Ha pl. rengeteg keményítő, akkor egyél kevesebb rizst vagy amit eszel. A célod a nem éhség miatti evés elhagyása s a kevesebb kalóriával jóllakás, tapasztald ki, milyen ételek laktatnak jól :) A hús elvileg pont ilyen, a zöldségek nem valami laktatóak, de segítenek a nagy térfogatukkal s akkor is, ha sokat akarsz enni, bár nincs szükséged rengeteg kalóriára. Tápanyag szempontjából se rosszak. Sokunkat a tojás is remekül laktatja, viszont van pár étel, amiből bámulatosan sokat tud enni az ember, miközben annyira azért nem lakik jól vele vagy csak később jön ez le, amikor már betermelt egy csomót...
2015. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!