Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég napi 20 perc torna? Vagy...

Elég napi 20 perc torna? Vagy sok is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire hatékony, ha minden nap tornázok 20 percet Réka DVD-jéről? Vagy elég mondjuk heti 3x? Mellette szinte minden nap sétálunk egy órát a kisfiammal.
2010. márc. 14. 13:41
 1/4 anonim válasza:
Hát ez attól függ, valamit biztos használ de mondjuk ha olimpiára készülsz akkor tuti hogy nem lesz elég :D
2010. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én már lassan 1hónapja tornázok kb 2naponta fél órát :) Nálam az bőven elég, csak izmosodni akartam de ígyis fogytam 4,5kg-t. Szerintem folytasd, meg lesz az eredménye ;)
2010. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 maundrel ***** válasza:
hát nem tudom. én személy szerint nem vagyok egy nagy sportoló, világ életemben lusta voltam, de amióta rászántam magam a tornára, -bár én "Szandira" tornázok- én végigcsinálom az egész DVD-t. kezdetben extrák nélkül, de most már extrákkal együtt, és így tart kb. egy óra hosszáig. ezt heti 4-5 X. én 20 percért hozzá se kezdenék :)
2010. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 timido ***** válasza:
Jó ez, csak váltogasd. Én is Rubint Rékáztam, naponta húsz percet, de a végére kívülről tudtam mikor mit mond, és unalmassá vált. Így letöltöttem még vagy 7 féle fitness videot. Valamelyik nap csak 20 perc, valamelyik nap 1 órát mozgok :)
2010. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!