Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg a menstruáci...

Miért nem jön meg a menstruációm? A fogyás az oka, vagy a folytonos idegeskedés a tanév elkezdése miatt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és augusztus óta diétázom. Nem mondanám fogyókúrának, minenből eszem, csak picit kevesebbet. 173cm vagyok és 61kg-ról 2 hónap alatt 56,8-ra fogytam. Viszotn augusztus óta nincs menzeszem. Azt olvastam, hogy ha kevesebb a zsír, a testem nem áll készen rá. Most akkor soha sem fog megjönni amíg vissza nem szedem a 4kilómat, vagy csak késik? Sportolni úszni járok hetente 1órát 2km-t, de inkább csak hobbi.

2015. okt. 3. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sovány vagy, de azért ez még nem annyira beteges, hogy megszűnjön a menstruációd. Menj el nőgyógyászhoz, mert lehet nagyon sok oka. Pl. ciszta.
2015. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

normális a testsúlyod, emiatt nem maradna ki

lehet csak a stressz az oka, de inkább menj el nőgyógyászhoz vele

2015. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is kimaradt, amikor 57-re fogytam 66-ról ugyanehhez a magassághoz. még túlsúlyosoknak is kimaradhat, ha túl sokat fogynak hirtelen. egyénenként változó...
2015. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!