Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnek a folytonos...

Hogyan tehetnek a folytonos ehsegem ellen? Nagyon ketsegbe vagyok esve.14/l

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok.Fogyni szeretnek..(75 kg vagyok,167cm.)A fogyas menne is csak az a gond, hogy folyton ram tor az ehseg...Hiaba ebedeltem egy masfel ora mulva ramtor az ehseg megint es ennem kell valamit(nem sokat,csak kicsit)Ti mit tanacsoltok,mivel tehetnek ezellen?Hogyan kontrollalhatnam ezt?Kerlek segitsetek!

2015. febr. 19. 19:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Egyél gyakran keveset.
2015. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor rádtör az éhség mérd meg a vércukor szintedet. Abból eldönthető, hogy esetleg túlzottan leesik a vércukor szint, ami éhségrohamot eredmények. Ezután diabetológiai kivizsgálás kell.
2015. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semmit jó ez így a tested nem ostoba sokszor keveset egyél egy nap így a legjobb2 -3 óránlént am is enni kell h menjen az anyagcsere és te fejlődésben is vagy jó ez így és ink mozogj annyit nem kell fogynod
2015. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oke,koszonom az eddigi valaszokat:)Tobb tanacsot is szivesen meghallgatnek..:)
2015. febr. 19. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Előbb olvass utána a tested működésének mert látom te is csak divítból akarsz fogyni.
2015. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit ebédelsz? Mennyit? Úgy összességében mi a napi étkezésed?
2015. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elotti...nem nem divatbol akarok fogyni!!!Hat reggelire altalaban egy kakosscigat eszem tejjel...tizorai 1 szendvics ugye a suliban..ebedelni is a suliban szoktam(leves+vmilyen foetel)..ha anyu foz otthon van olyan h abbol is szoktam enni de csak egy nagyon keveset...vacsorazni meg ritkan szoktam akkor is csak 1 szendvicset zoldseggel..napkozben alt. Egy almat vagy muzliszeletet szoktam enni...inni szinte csak vizet iszom
2015. febr. 20. 06:59
 8/13 angelside ***** válasza:

A hozzászólásod alapján pont olyan dolgokat eszel, amik nem laktatnak, ne csodálkozz, hogy éhes maradsz. Egy kakaós csiga tejjel, főleg reggel felnyomja az inzulinod, ami a zsír beépülését segíti, majd hirtelen leesik és farkaséhséget érzel. utána benyomsz egy szendvicset, gondolom fehér lisztes és kezdődik előröl. Magas inzulinszint, zsírbeépülés, aztán farkas éhség.


Javaslom az alacsony glikémiás indexű, laktatóbb ételeket.

2015. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
drasztikusan meg kell reformálnod az étrendedet. kakaóscsigát meg menzás kosztot felejtsd el. tényleg olvass előbb kicsit utána a dolgoknak. keress rá, hogy egészséges táplálkozás vagy ilyesmi.
2015. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A menza kajat nem tudom kiiktatni,mivel anyu dolgozik kb egesz nap es ha hazajon nem tud normalisat fozni
2015. febr. 20. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!