Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás vékonyítja vagy...

A futás vékonyítja vagy vastagítja a lábakat?

Figyelt kérdés
Vastag lábam van,a vádlim se túl vékony,de azzal már kibékültem.Viszont a combomat nem tudom elfogadni,mert tényleg vastag,hájas és izmos is egyben.Azt tudni kell hogy alapból vastag csontozatú vagyok,piszkafa lábam sose lesz,de nem is szeretnék.Sajnos a fenekem is eléggé hájas,és "löttyedt".Ha elkezdek futni mindennap,az vékonyítani fogja?És szerintetek hány percig kéne futnom,hogy látványos legyen a változás?nap/perc?vagy heti 5x?
2010. márc. 15. 16:13
 1/4 anonim válasza:
A zsírt leégetted ezzel magadról... ez azzal jár hogy vékonyít, DE nekem erős izomtatú a lábam és alapból tömzsi vagyok, ezért nekem vastagabb... de inkább izomtól legyen vastag mint a zsírtól :)
2010. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző vagyok.

Szerintem annyit fuss az elején amennyi jól esik, ne terheld meg magad.

A popsit azzal tudod izmosítani és formázni ha oldalra fekszel és emelgeted a lábad, nem nagyokat, hanem kicsit. Legalábbis én ezt a bevált módszert ismerem :)

2010. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha alapból vastag lábú vagy, soha sem leszel Nicole Kidmann-lábú, de a zsírt a belső combodról le lehet szépen szedni kocogással.

Nekem is van mindig télen egy kis belső combom, és bizony kocogáskor 2-3 hét után már kezd a vékonyodni, szálkásodni. Bár lehetséges, hogy ugyanolyan vastag, de még izmosabb lesz a lábad, de legalább nem zötyögő hájas.

2010. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A futás vékonyítja
2010. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!