Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen idokozonkent egyek is...

Milyen idokozonkent egyek is mit, mennyit ha ilyen az idobeosztasom?

Figyelt kérdés
Kanadaban elek. itt 9 orakkor kezdodik a tanitas...12.00 kor lunch time de nem ebedelunk hanem reggelizunk...elotte nincs ra mod hogy az ember egyen mert az orak kozott nincsen szunet vege van az egyik oradnak egybol mesz a masikra csak 12.00 kor lehet enni..16.00 kor haza erek...akkor meg olyan vagyok mint a farkas..most mit csinaljak egy ora meg 80 perces..hajj de utalom..Tehta 12.00 ora es 16.00 kor szabad a palya kozotte nem......
2010. márc. 15. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

először is 9 előtt amíg odaérsz vagy otthon egyél valami kerokszot, kekszet, gyümölcsöt joghurtot,

12kor nem értem mi az hogy reggeliztek? olyan kaját eszel amit egyébként reggelire szokás? ezt viszed magaddal vagy ott adják és csak azt tudod enni?

ha hazaérsz és farkaséhes vagy igyál meg egy pohár vizet húzóra az telíti a gyomrot, hamarabb jóllaksz. egyél sok párolt zöldséget mert azok laktatnak de nem hizlalnak , meg persze sovány húsokat, halat..

2010. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ..mert mar irtam valakinek hogy lunch time es azt hitte hogy fott kajat adnak..nem akkor reggelire valo kajat esznek...eszunk :(
2010. márc. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!