Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A méz mennyire zavar bele a...

A méz mennyire zavar bele a fogyokuraba?

Figyelt kérdés
nathas vagyok, torok fájás, hangszal gyulladas, es mindenki csak mézzel etet, mar lassan osszeragadok, de kozbe mar tobb mint fél éve fogyozom, 18kg lement, es félek h a méz miatt esetleg megáll a fogyás.
2015. okt. 11. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát egészségesebb mint a cukor, de 80%-a cukor tehát óvatosan vele. Mondjuk reggel meg délelőtt edd/idd inkább, este/éjszaka már nem igazán ajánlott. Meg ha esetleg emiatt kevesebbet mozogsz akkor meg tényleg vigyázz a kalóriákra. De azért annyit csak nem eszel hogy ez tényleg megállítsa :)
2015. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat ez az hogy eppenseggel sokat eszem belle, 250g-os uveggel megettem tegnap es mai nap folyaman, de multheten is mindennap ettem egy 7decis uveg elfogyot..etetik velem, hogy segit a torkomon, de hat ugyanolyan rosszul vagyok, szoval lehet feleslegesen hizlalom vele magam
2015. okt. 11. 23:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyen már eszed, nyilvánvalóan nem fogsz meggyógyulni attól, ha mézet zabálsz. Az egyetlen, amit elérsz vele, hogy visszaszedsz 1 hét alatt 5 kilót, meg még a gyomrod is szétmegy a rengeteg cukortól. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor naponta 1 kiskanállal mehet a teához. Annál többet teljesen felesleges enni belőle. Nem csodaszer. Ha már természetes módszerekhez ragaszkodsz, akkor inkább fokhagymát egyél, az legalább tényleg egészséges. De leginkább orvoshoz kéne elmenni, és gyógyszert íratni, ha ennyire beteg vagy.
2015. okt. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ehetsz mézet amíg beteg vagy, nem hiszem hogy olyan nagy étvágyad lenne ha fáj a torkod, lázas vagy, fájnak az izmaid és az izületeid. Egyszóval még többet is fogyhatsz ez alatt az idő alatt, igaz egészségtelenül, de ez a betegségbe benne van.



Amúgy meg én 5 hónap alatt fogytam 20 kilót, fél év se kellett hozzá, mozogj többet, kondizz és egyél egészségesen. nem tudom eddig hogy csináltad, de ügyes vagy!

2015. okt. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem napi 1-2 teáskanál méztől jön fel 5kg,de azért ne este menjen
2015. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Napi 1 evőkanállal reggelente az összes jótékony hatását kifejti, nagyobb mennyiséggel csak hízlalod magadat.

Egy méhész.

2015. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jojo koszi valaszokat, abbahagyom a mézzabalast :D voltam dokina azt mondta hogy szedjek lazcsillapitot meg igyak sok teat, mast nem adott es mondott, ugyh ennyit az orvostudomanyrol..fuuu most nem tudom hanyadik irt a kiloimrol illetve fogyasomrol, de en centibe folyamatosan fogyok csak kiloba lassabban.
2015. okt. 12. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, nagyon magas a cukortartalma, tehát nagyon nem fogyókúrás. Viszont egészséges, bár nem csodaszer. De elég belőle napi két-három kiskanállal, esetleg fokhagymával összekeverve.

De a bolti méz nem jó, mert hőkezelték, és akkor már nem sokat ér. Termelői mézet egyél, de ne tedd forró teába. Magasabb hő hatására elveszíti a jótékony hatásait.

2015. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kár volt a kommentidőmet idepazarolni
2015. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nerkem efféle problémákkor a hagymaleves jó, méz még egyetlenegyszer sem okozott semminemű javulást, csak finom s akad benne hasznos anyag is. De akinél hat, az sem negyedkilót tol be... Annak tényleg semmi értelme, hogy merő cukrot egyél egész nap.
2015. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!