Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék szedni valamilyen...

Szeretnék szedni valamilyen étvágycsökkentőt, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Edzés és étrend mellett, sajnos annyira éhes vagyok állandóan, folyamatosan, erre kellene valami keserűbb íz amitől elmenne az étvágyam.
2015. okt. 13. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha diéta mellett éhes vagy, akkor nem jó az étrend.


A tested tudja, mi kell neki, ha jót és jól eszel, akkor nem leszel éhes, mégis fogysz.


Az étvágycsökkentők jó esetben szimpla placebok, rossz esetben még egészségtelenek is.


Úgyhogy inkább tedd közzé az étrendedet, szívesen megnézem és kommentálom, valószínűleg megtalálnánk a hibát.

2015. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Étvágycsökkentő nem túl jó, ha leállsz vele, akkor minden visszajön.

Étrended könnyen lehet rossz, az edzés pedig növeli a tápanyagigényt.

2015. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, megfelelő étrend s mennyiség mellett nem lenne szabad éhesnek lenned folyton. Ne étvágycsökkentőkben bízz (nem tudom, azok mit csinálnak, én étvágy nélkül is éhes tudok lenni, a testem jelez, hogy szüksége van tápanyagra, de az eszem is tudja, úgyhogy még nulla étvágy és éhség mellett is táplálkozom).

Mit, mennyit eszel?

2015. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!