Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom, ill. izmosodnom?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam,az étkezésemmel nincs is gond,inkább a mozgás részével.A közelemben nincs edzőterem,úgyhogy ez kilőve.

Eddig szobabizikliztem,míg jobb idő volt hetente 5x jártam kocogni.26 kg-tól szabadultam meg így.

Az lenne a kérdésem,hogy a kép alapján kell-e még fogyjak,és ha igen,mennyit és hogy milyen gyakorlatokat/videókat ajánlanátok a továbbiakban.

Kép: [link]


18/L



2015. okt. 17. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fogynék még, izmosodni pedig főleg, a sorrend attól függ, mi fontosabb és mi megy könnyebben.

Az aerob OK, de az izmosodáshoz azért elsősorban más kellene. Én tornázni és súlyzózni szoktam, ha rá tudom magam venni. A legjobb, ha nem hanyagolod el egyik fontos izomcsoportodat sem.

2015. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az h egyik fontos izom csoport? Van olyan ami nem fontos? Én izmosodnék a helyedbe feszesebb lesz a bőröd aztán ha gondolod fogyhatsz de nem hinném h szükség lenne rá már ha nem szed fel sok zsirt az izom mellé
2015. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
#2: Az emberek nem gyúrnak az összes izomcsoportjukra, pl. azokra, amik aprók és nagy izmok alatt vannak... Legalábbis direkt nem. Vannak a főbb izomcsoportok, amire edzeni szokás, de az embernek azon kívül még van egypár...
2015. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!