Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugy erzem sok rajtam a felesle...

Ugy erzem sok rajtam a felesleg. Fogyni szeretnek. De hogyan?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok. 170 cm es 66 kg. Sosem voltam az a tipikus vekony alkat, mindig is volt rajtam sulyfelesleg, de az utobbi idoben elkezdett egyre jobban zavarni. Drasztikus dietaknak nem vetnem ala magam, azzal csak artanek sajat magamnak. Esetleg van valakinek otlete hogy mit tehetnek azert hogy olyan 6-8 kg-ot fogyjak?
2015. okt. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
kajálj egy kicsit szénhidrát szegényebben, kalória kalkulátor mutat egy körülbelüli szénhidrát, fehérje, zsír szükségletet. Igyál sok vizet és járj el futni, úszni, sétálni, biciklizni, repülni, cigánykerekezni vagy akármi csak mozgás legyen és szépen le fog menni a súlyfelesleged. A zöldségeket részesísd előnybe és az édességel, cukros üdítőkkelj állj le, Tiszta víz, rendes étel + mozgás ez az alapja a fogyásnak.
2015. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kaloria kalkulátort dobd ki a szarba és olvasd le a sargakapszulát
2015. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
gyurós, hagyd, én is ajánlottam sokmindenkinek, de a testépítés szótól megijed a többség, más módszer kell!!
2015. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos en beleolvastam ebbe a sargakapszulaba vagy mibe, ott is a fogyokura illetve a dieata reszeket. Kulonosebb dolgot nem lattam, csak olyat amit eddig is gondoltam. Nyilvan nem 2 het alatt akarok lefogyni es tisztaban vagyok vele hogy ehez a mozgas elengedhetetlen. :)
2015. okt. 18. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A kalkulátorok a tipikus szénhidrátdús diétára vannak kihegyezve... Nem mintha gond lenne a szénhidrátdús étrenddel, van, akinek az jön be.


Életmódváltás, mozgás. Ha szimpatikus a szénhidrátcsökkentés, akkor csökkentsd, nekem kvázi kötelező volt a fogyáshoz, nélküle rengeteget ettem csak azért, hogy ne legyek farkaséhes egész nap. Sokaknak bejön, de ugye, van, akinek más a jó módszer.

2015. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!