Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » GyümölcsTea ízesítés nélkül...

GyümölcsTea ízesítés nélkül van benne kalória, vagy olyan, mintha vizet innék? (Pickwick)

Figyelt kérdés
Valaki azt írja, hogy van benne kb. 10 kcal valaki meg azt, hogy egyáltalán nincs benne. Most akkor mi az igazság? Nagyon szeretem a pickwick koffeinmentes gyümölcsteáit és naponta akár 2-3 filterrel is képes vagyok meginni, persze csak naturan cukor és citrom nélkül. Ez mennyire rossz?
2015. okt. 19. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem rossz. Nagyon kevés kalória van benne. Mivel gyümölcshúst tartalmaz, elkerülhetetlen, hogy legyen benne, de ez nem lehet számottevő (meg nem mondom, mennyi, de ha az egész filter gyümölcs lenne, az se lenne sok, s nem minden ázik ki azért belőle).

Még a mazsolásak lehetnek erősebbek, de azoknál is a mazsolaszemben marad a kalória jelentős része, az íze alapján...

Én elhanyagolom, hisz még 2 liter teánál sem lehet sokkal több, sőt inkább kevesebb, mint az egész napi tévedésem, bármilyen gondos is vagyok...

2015. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

S gondolj bele... Megiszol mondjuk 50g filtert. Ha 50g csipkebogyót vagy almát eszel, az is milyen semmi már, s a filter ennél bizonyára lightosabb...

Még ha erősen szénhidrátszegény étrenden vagy, akkor számíthat a dolog, de akkor sem tudom kiszámolni, így én hanyagolom. Pár gramm cukor sem kavar be mélyen az életembe, az a helyzet.

2015. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
34%
Betegfejű vagy! És sokan mások is.
2015. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy cukor nélkül megivott filteres teától senki nem hízott el még.
2015. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!