Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sült húshoz valo natúr joghurt...

Sült húshoz valo natúr joghurt? Egyáltalán milyen ízű a natúr joghurt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor a húshoz eszek zöldséget , de a joghurtot hogy ízesítsem?

#hús #Joghurt ízesítés
2014. dec. 10. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem (meg sokak szerint) joghurt (tejtermék) semmiképpen sem jó hússal együtt.


A tejben lévő növekedési faktorok még önmagukban sem jók, más étellel együtt fogyasztva elvileg még rosszabb.


Joghurt az semmire való divatkaja, semmi előnye nincs a kellemes ízén kívül, viszont csak gondot okoz. Kb. mint a hamburger, finom de hát.. nem túl jó.

2014. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a turohoz mi ajánlott? Koszi a választ! :)
2014. dec. 11. 06:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Túróhoz zöldség sali.


De ha eszel húst is, akkor alapvetően miért akarsz tejfehérjét is fogyasztani? Már félre ne értsd, nem beleszólni akarok, nyilván semmi közöm hozzá ki mit eszik, csak társalgás szinten gondoltam megkérdezem :)

2014. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert valamit enni akartam , de nincs itthon semmi értelmes, ezert gondoltam :) nem tudtam,hogy a joghurt nem tartozik a jo kajakhoz
2014. dec. 11. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek neked kell utánajárnod és eldöntened, nem az számít én mit írok róla, hiszen más meg mást ír.


De azért ajánlom, hogy nézz utána a tejtermékek élettani hatásának, ezekkel összefüggő betegségeknek, növekedési faktorok hatásának. Ha érdekel.

2014. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. dec. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!