Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet lefogynom?

Így sikerülhet lefogynom?

Figyelt kérdés

Szijjasztok!

172 cm/75 kg vagyok.Eddig már lement 10 kg,de még szeretnék ugyan ennyit fogyni.

Arra gondoltam h minden nap megyek futni 45percet-1 órát attól függ meddig birom,népha boxolnák is vagy rubint rékáznák.

Étkezés

reggel:alma vagy tej+müzli,(van h kimarad a reggeli)

suliban:csak alma

suli után (3-4kor):leves+ főétel fele

este(5-6kor):hús vagy sali

Minden nap 3 liter vizet+ zöld teát iszok.

Így sikerülhet fogynom 10 kg nyárig?

16/L


2010. márc. 16. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ha bírod ezt tartani akkor sikerülhet.

folyadékfogyasztáshoz annyit hogy azért túl sok vizet ne igyál mert az is veszélyes lehet. 100%-os üdítővel gazdagíthatod az "étrended" abban sok a vitamin is amire ha fogyózol nagy szükséged van

suliban ne csak almát egyél sok fajta gyümölcs van a szervezetnek a vitaminok miatt fontos a változatosság.


ha eddig már fogytál 10kg-ot ezzel a módszerrel akkor biztosan sikerül a második 10-est is leadnod

én nagyon szurkolok, csak keményen és kitartást és sok szerencsét!!!

2010. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ:)

Am meg elfelejtettem írni h súlyzós edzést is csinálok 3-4x egy héten.

2010. márc. 17. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat en igy csinalom es valahogy soha nem ment le.. de azert ne add fel...
2010. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ird már le h hogyan fogytál annyit!!!

ugyanezzel az értendel????

2010. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ennél többet ettem + édességet is egy kicsit,minden nap futottam,csak hát akkor sok fölösleg volt rajtam és könnyebben mentek le a kilók
2010. márc. 19. 11:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak még h lefoggyak? Egyek kevesebbet?nem tudom h kibírnám e,így sem eszem sokat sztem.Minden nap sportolok több mint 1 órát.Mi legyen akkor?
2010. márc. 19. 11:27
 7/7 anonim válasza:
A futás és az edzésed mellet még többet kellene mozognod.A mai világnak az a rossz oldala van,hogy odaülünk a számítógép elé és addig nyomkodjuk a gombokat amíg le nem fejeljük a tasztatúrát.Naponta legalább ötször kelleneS étkezni,de nem sokat és minél többet talpon lenni és mozogni.Sok sikert!!!
2010. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!