Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég napi 15 perc lábtorna és...

Elég napi 15 perc lábtorna és kalóriaszámolás (1000-1200 kcal) hogy fél év alatt látszódjon az eredmény?

Figyelt kérdés

Szeretném ha izmosabb lenne a combom és kerekebb fenekem a fenekem ezért arra tornázok de csak napi 15 percet és kalóriát számolok

Nyárra látszódhat az eredmény? Vagy nem elég a 15 perc nyárig?



2015. okt. 21. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Igy egyik nyára se lesz semmi nem h erre

Kezdjük ott h a kcal számolás f@$zság a másik h 1000kcal diétázni is kevés nehogy izmot növelni

Három 15perc az lóf@$z nem jó semmire

2015. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán mozgasd a a nagylábujjad 3 órán át, az kb. ilyen hatású lenne.
2015. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezt természetesen otthon csinálom

Minden nap van tesi órám és minden nap intenzíven sétálok 1-2 órát

2015. okt. 21. 16:52
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést mert eddig napi 5-5 perc lábemelést csináltam lábanként és a hátsó combrészen látszódik a változás

kb júniusban kezdtem

2015. okt. 21. 16:54
 5/13 nami92 válasza:

Amennyiben, ahogy írtad:


"Minden nap van tesi órám és minden nap intenzíven sétálok 1-2 órát" + "napi 15 percet fenékre"


az bizony látszódni fog, persze nem rögtön, de nem szabad abbahagyni, az a legrosszabb. Az 1000-1200 kalória viszont borzasztóan kevés, lehet az nyugodtan 1500-1800 is.


Én annó kb. ugyanannyit edzettem, mint amit írtál, számoltam én a kalóriát, 1500/1600-at lőttem be, annyi kiegészítéssel, hogy este hat után már csak gyümölcsöt ettem, ha éhes voltam. 65-ről 55-re fogytam így le, olyan 1 év alatt kb..


Persze ez alkattól és még pár millió dologtól függ, az is fontos, hogy ne terheld túl magadd, és éhezni sem kell. Sok sikert!

2015. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem látszódni fog 1000-1200 kalória teljesen jó.
2015. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. okt. 21. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt sétálás után csinálod, és kifejezetten erősítésre gondolsz, akkor nem rossz az. Ne felejts el utána nyújtani.


De a igazán formás lábakat akarsz tudom ajánlani a walkenergy-t. Olyan formás combokat megéri pasiknak is megnézni edzésen! :)

2015. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A napi tesi oráddal töröld ki a seged nekem heti 2 van azon se csinálok általába semmit érted? És lapos hasam meg izom mindenhol
2015. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz és kalória minuszban vagy ezen belül figyelsz a makroanyagok arányára (fehérje, CH, zsír) akkor az fog történni hogy csökken a zsír vastagsága az izom felett és jobban kikörvonalazódik az izom formája. De ettől még nem lettél izmosabb, sőt kevesebb izmod lett mert a zsírvesztés mindig izomvesztéssel is jár. Amikor egy bomba jó szálkásító étrendet megtervezett sporttal kombinálnak akkor sok zsírt tudsz veszteni kevés izomvesztés mellett.


Ha kerek feneket és izmos lábat akarsz magadnak, ahhoz először nagyon keményen kell edzeni és tömegnövelő étrend kell. Majd amikor már magadra pakoltál egy raklap izmot, akkor az edzést szálkásító étrenddel kell kombinálni. Na akkor lesz csak igazán kerek feneked és izmos lábad. De persze ez genetika kérdése is.


A kulcs az izom. Az adja a formát a testnek mert egy stabil anyag és ez kötődik a csontokhoz. A zsír egy képlékeny anyag, nincs tartása, sehova nem kötődik az izom és a bőr között van. Nem tudsz vele erőt kifejteni viszont az izmot táplálhatja mint hajtóanyag. Minél több izom van rajtad annál könnyebben tudsz fogy mert az izom egy energia fogyasztó. Olyan mint egy égő egy 10 wattos kevés míg egy 250 wattos sok energiát fogyaszt.

2015. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!