Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor kezd látszani a fogyás...

Mikor kezd látszani a fogyás eredménye?

Figyelt kérdés

17 kg-t fogytam ( 105-ről 88-ra) de semmi változást nem látok, pedig azt hittem hogy már fele ennyi is látszani fog, ez meg már jelentős lesz, de sajnos nem. Mikor fog végre meglátszani ebből valami? Így hogy csak kínlódok vele de semmi eredmény, nqgyon nehéz


20/l



2015. aug. 1. 14:14
 1/3 anonim válasza:

Attól, hogy Te nem látod magadon a változást, még ott lehet. Sőt! Biztos vagyok benne, hogy ott van.

A környezeted ilyenkor sokat tud segíteni, ők reálisabban látnak Téged kívülről.


Teljesen megértelek, ugyanebben a cipőben jártam/járok.

115 kg-ról fogytam 73 kg-ra. Néha még most sem látok semmi változást, amikor a tükörbe nézek.

Ehhez a folyamathoz is idő kell, hogy meg tudd szokni az új külsődet!



Nagyon sok sikert és kitartást kívánok Neked! 17 kg már így is szép eredmény!

2015. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor fogod csak látni, ha tényleg látványosan lefogytál már, addig maradnak a ruhák és centi.
2015. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 12 kilót fogytam de magamon még mindig nem látom a változást pedig azt hittem hogy aránylag kevés túlsúlynál ez hamar látszani fog ( 168/51 ) de a nadrágok viszont leesnek róllam és 2 mérettel kisebb kell mindenből , szerintem menj el vásárolni és látni fogod hogy sokkal kisebb cuccokba férsz bele
2015. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!