Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamról szeretnék fogyni,...

Hasamról szeretnék fogyni, akinek van bevált módszere segitene?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 08:54
 1/10 anonim válasza:
az en javaslatom hogy dietazzaal vagy ne egyel este es mielott lefekszzel 10 gugolas nekem bevalt (legyel turelmes)
2010. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen főleg a 10 guggolás segít... Jézusom :S
2010. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
DIÉTA+CARDIÓ!!!!!!!!!Semmi nasi,fehér liszt.Hidd el beválik
2010. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15.46, te azért vagy 59%-on, amiért én 67-en :) Én is mindenhol ezt hangoztatom, hogy diéta és kardió, de valahogy mindig lepontoznak... ki érti ezt :)
2010. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem sok felülés és hullahoppozás sokat segíthet.én igy fogytam 10centit derékról :):)
2010. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16:01 Hát igen,de akkor minek rakják fel az értelmetlen kérdéseiket?Mit akarnak hallani?Egyél sok sültkrumplit és akkor lapos hasad lesz.Írhatom ezt de akkor hazudok.Amúgy meg nem izgat ha megint lepontoztok.Akkor is a diéta meg a mozgás a kulcsa a fogyásnak.
2010. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
9:13-as.Nem pontozok le senkit,nem szoktam pontizni.Amugy meg miért is értelmetlen kérdés?Hidd el van fogalmam arról mitől lehet fogyni,ne nézzél hülyének.És nem a sültkrumpli zabálástól híztam meg.Gondoltam van valaki aki ugyanezen problámán végig ment,sikerült neki és most segitene nekem.És nem a tv elötti kötögetésre gondoltam.Köszönöm annak aki normálisan válaszolt,de a válaszokat olvasva ugy nézem ebben a témában valaki nagyon "okos"és bunkó.Ugyhogy ez volt itt az első kérdésem de az utolsó is.
2010. márc. 18. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nézünk hülyének, de aki feltesz egy olyan kérdést, hogy "hasamról szeretnék fogyni" az egyáltalán nem tudja mi, hogyan működik. A test zsírraktára egy komplex egész, nincs helyi fogyás. Helyes diétával lehet zsírt leadni, és mindenhonnan le fog menni, nem csak a hasadról. Ez az egyik legalapvetőbb dolog amit tudni kéne...
2010. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lényeg a hasam,de kibánja ha máshonnan is fogyok.Ezt is tudom.
2010. márc. 19. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt is tudod minek teszed fel a kérdést?
2010. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!