Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meik sport a leghatékonyabb...

Meik sport a leghatékonyabb hogy a lábamrol és a hasamrol le tudjak fogyni?

Figyelt kérdés
A barátaim aszt mondják hogy szép alakom van de én nem így látom.és diétázni nem nagyon tudok mert a szüleim nem nagyon akarják hagyni . Kb 1-2 hónap alatt meik lenne a leghatékonyabb sport hogy a lábamról és a hasamról le tudjak fogyni? kb 152 cm magass vagyok és 50-55 kiló.
2011. júl. 28. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

És mégis hány éves? Mert a helyesírásod nagyon tré...


Mindegy milyen sportot űzöl, amig csinálod használni fog.

Egyszerű matek: bevitt kalória vs. elégetett kalória

Ha sokat eszel keveset mozogsz, mindegy, hogy sakkozol, vagy karatézol, nem fogsz fogyni.

Ha mértékkel eszel és sokat mozogsz, akkor heteken belül mutatni fogja a mérleg.

2011. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezenfelül helyi zsírégetés nincs, tehát nincs olyan sport, mozgássor ami onnan fogyasztana.
2011. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, de szerintem egy kis futás, meg +torna ami át mozgassa a hasadon/csipõdön/combodon/fenekeden az izmokat nem árthat... Én is így csinálom 162cm,58kg voltam, most 51vagyok és sokkal csinosabb is.:)
2012. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!