Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb egészséges mintaétrendből ki van hagyva a leves?

Figyelt kérdés
én konkrétan inzulinrezisztencia miatt nézegettem a legtöbbet, de ha pl. Pinteresten healty lunches témaban nézelődsz, a leves elég sokszor elmarad

2015. okt. 29. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert minek a leves? 3 hónapja nem ettem
2015. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bob the builder válasza:
21%
mert nem nagyon esznek levest az emberek
2015. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert a leves, bár néha jól esik, alapvetően nem valami tápláló, viszont kalóriatartalma meg van. Persze nem lehetetlen beilleszteni őket az egészséges étrendbe, diétába.
2015. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Fogod a zöldségeket és megfözöd max raksz bele valami sovány hust mondjuk csirke mellet és semmi olaj rántás nélkül megfözöd

Ja és az inzulin rezisztenciához jó diéta van a sárga kapszulába nekem megoldotta

2015. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. A leves jó dolog, hazánkban népszerű... Én tipikusan vegyes zöldséglevest eszem, alig van benne kalória (hiába nem sajnálom a zsírt), miközben tele van zöldséggel, ami azért főzve sem veszti el sok értékét, térfogatos, élvezetes, határozottan segít a jóllakásban még engem is, aki alapvetően kalória alapokon lakom jól. Jó cucc, csak hajlamos kicsit felvinni a szénhidrátbevitelemet. De a zöldség már csak ilyen.

Az inzulinszintet bizonnyal nem macerálja egy kifejezetten szénhidrátszegény zöldségekből álló leves, ami normálisan, zsiradékkal készül. Ha önmagában nehéz is vele jóllakni, de amiben mégis segít.


A mintaétrendek nem érdekelnek, úgyis azt eszem, amit kívánok, nekem ez a logikus.


Viszont más országokban sokszor nem divat levest enni.

Gondolom, sokaknál az is számít, hogy épp elég idő egyetlen ételt összehozni, nincs két fogás.

2015. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Krisz85 ***** válasza:
26%

gyurós jól mondja


a leves gyakorlatilag vizezett főtt zöldség és hús, annyival megfejelve, ha sertéshúsból készíted a húsból a legtöbb tápanyag kifő, nem biztos, hogy tápanyagtartalomban annyira jó, szerintem egyszer egyszer beleér, de nem kell vele vessződni sokat, mert felesleges, sok folyadékot kell inni ha hidratálni akarsz

2015. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert eleve tartalmaz zöldséget és sovány húst és az emberek többsége nem szereti a levest vagy nem eszik rendszeresen, az meg ugye legtöbbször zöldségből készül. Én ugyan szeretem a levest, de komolyan figyelek az étrendemre, akkor ritkán eszem, mást fogyasztok helyette.
2015. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha külföldi oldalakat nézel, akkor nem nagyon fogsz találni. A leves Kelet- és Közép-Európában tartozik csak hozzá a mindennapi étkezéshez. Nyugatabbra ritkábban esznek és inkább krémleveseket.

Csináld meg a saját receptjeidet a diétádnak megfelelően átalakítva.

2015. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En soha nem eszem levest, csak ha vendegsegben vagyok Magyarorszagon. Errefele kabe ismeretlen, kremlevesek vannak.
2015. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a leveshez kevesebb hozzávalót kell megvenni és mit gondolsz ki szponzorálja az ilyen mintaétrend készítőket ? Egy biztos: nem a vízművek. Tökéletesen helyes a meglátásod (ha ilyen célzatú a kérdés), hogy a legegészségesebb az az étel, amelyik a folyadékot is megfelelő arányban tartalmazza, és bizony ez a leves.
2015. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!