Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen szabályok vannak amit...

Milyen szabályok vannak amit a fogyókúrám alatt érdemes betartani?

Figyelt kérdés
Jelentős súlyfeleslegem van (40 kg)Szeretném leadni minden képp.Segítséget várnék ,elsősorban tapasztalatokat,véleményeket akár ötleteket hogy hogyan kezdjek bele.
2010. márc. 18. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A leghasznosabb ötlet, ha elmész egy dietetikushoz, ekkora súlyfelesleget már nem lehet csak úgy saját kútfőből elkezdeni leadni, veszélyes is lehet
2010. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. márc. 18. 11:15
 3/10 Krisz85 ***** válasza:
írj privit, segítek! -edző
2010. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is súlyfeleslegem van, de míg egészséges vagyok és fiatal én megmütettem magam gyomorgyürüt tetettem be, és ez tényleg jó, mert 4 hét alatt 15kg adtam le.Nagyon jó dolog ez a gyűrű, de drága!
2010. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves edző ,este megy a privi és köszi.


Igen a gyomorgyűrűről már érdeklődtem.De mivel 95 kiló vagyok ezért nem teszik be.Illetve nagyon sokba kerül ,anyagilag sajnos nem állok úgy,de azért köszönöm a tipped.

2010. márc. 18. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: mennyibe kerül a gyomorgyűrű műtét?
2010. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fél éve érdeklődtem a gyomorgyűrűről.Nos akkor nekem KB:450 ezret hoztak ki ,hogy annyit minden képpen rá kellett volna szánjak.Ami drága maga a gyűrű ,mert kintről hozatják be.De lehet ,hogy most már nem ennyi.Hátha tud neked valaki pontos összeget írni.Félrevezetni nem akarlak.
2010. márc. 18. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
14:07 Nekem 4 hete volt a mütétem. Maga a gyűrű 478.000ft, meg amennyit a dokinak szánsz. Nagyon jó dolog ez a gyomorgyűrű.
2010. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a gyűrűt, hagyd a csodadiétákat, módszereket.

Ennyi súlyfelesleggel meg ne kezdj el keményen edzeni mert az ízületeid látják kárát.

Dietetikushoz menj el, 1200kcal és 150g ch-ra állít be.

Recepteket, ötleteket kapsz tőle, de fogyi bogyóba ne egyezz bele Ű(házi orvos szokta automatikusan felírni ahelyett hogy adjon egy beutalót a dietetikushoz!).

Könnyű mozgással kezd, séta, pici torna (Leslie Sansone féle walkaerobic, amit ducik is könnyen csinálhatnak, nem egy Norbi vagy Béres féle emberkínzás!) aztán ahogy mennek le a kilók úgy változtathatsz majd a sportoláson.


Ha agyban eldöntötted menni fog!!!


Tavaly augusztus óta 33 kilót fogytam egészséges táplálkozással és könnyű tornával, ne dőlj be semmi csodaszernek!!!

2010. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15:34 Elmondanám neked, hogy a Norbinak is van duci tornája és abszolult nem kínozza magát az ember vele, ha alkalmazza.Megkérdezhetem, hogy mit tartasz egésséges étkezésnek amivel lefogytál 33kg-ot?
2010. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!