Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a fogyokura hatasos?

Ez a fogyokura hatasos?

Figyelt kérdés
Delben eszem 2 szendvicset...16.00 kor gaponapelyhet..vagy valami joghurtos gyumolcsos kajat...aztan 0 ora torna utana ha van meg ra idom ki megyek kosarazni vagy setalni.... oh es nem akarom megegyszer leirni ..erre is valaszolnatok? http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__72..
2010. márc. 18. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy butaság. Nem értem ha valaki nem ért a táplálkozáshoz, akkor miért gondolja azt, hogy egy találomra összetákolt étrend majd jó lesz? Egy autót sem lehet összerakni, ha valaki nem ért hozzá.

Ami leírtál az tök rossz. Egy jó diéta úgy indul, hogy nincs olyan, hogy szendvics. Hány grammos szendvics? Mi van benne? Gabonapehely... mennyi? milyen? csak úgy magában? Valami joghurtos gyümölcsös kaja? Az mi? A gyümölcsjoghurt full cukor. Napi két étkezés az koplalás. Reggel kell enni, méghozzá sok fehérjét, és sok jó minőségű szénhidrátot... Egy jó étrendben minden tápanyagból van megfelelő mennyiség és mind jó minőségű. Egy jó diéta alapja, hogy személyre szabott, és ki van számolva grammra pontosan, hogy miből, mikor mennyit... Egy jó diéta 5-6 étkezésből áll... Soroljam még? :D

2010. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastad el a másik kérdést,amit írt. Nem tud reggel enni az illető. Sem napi 5-6-szor. Nos, ez így tényleg koplalás. Próbálj meg egészségesebb ételeket enni. Zöldség,gyümölcs. Ezeket estefelé is eheted. A szendvics teljes kiőrlésű legyen, ne fehér lisztből készült. Ne kenj rá vajat, tegyél bele salátát, sovány húst, zöldségeket(pl.:uborka, paprika). Amikor hazaérsz igyál meg egy pohár vizet egyszerre. Ez telít. És próbálj meg keveset enni,amikor hazaérsz. Aztán majd egy óra múlva megint egy keveset. 6 után már csak zöldség,gyümölcs. A mozgás jó, ha minden nap megcsinálod, a séta nagyon jó, de intenzív legyen és legalább egy órás.
2010. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17.35, igazad van nem olvastam el, jogos... De a lényegen végül is nem változtat. Ha nem tudom megtenni valamiért mindazt ami feltétlenül szükséges, akkor nem lesz eredmény sem. Ez ilyen egyszerű.
2010. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcsjoghurt jó. Ennyi cukor simán kell a szervezetnek és inkább gyümölcsjoghurt formájában vidd be mint mondjuk nápolyiban.
2010. márc. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
06.36 a gyümölcsjoghurtban ugyanúgy hozzáadott cukor van, mint a nápolyiban. Tartósító szerekkel és ízfokozókkal telenyomott sz@r... Akkor látott gyümölcsöt, mikor a hűtőpulton az almák mellé rakták :)
2010. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én elolvastam a másik kérdést is és csak annyit nem értek, hogyha mondjuk felkel 10 perccel előbb és valami könnyű szendvicset vagy rántottát vagy akármit összedob akkor miért ne lehetne betartani a rendszeres étkezést?

Délelőtt 12 és délután 16 után mit csinál?

Nem igaz hogy nincs 10-15 perce valami egészséges salátát összedobni, ha már főzni nincs ideje.

Nem akarásnak sz*rás a vége, vagy megoldja, vagy...

2010. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam...reggel suliba indulas elott megeszek egy szendvicset rozskenyerbol...vagy egy gyumolcsot vagy semmit delben megeszem egy szendvicset mint a tobbiek amikor haza erek meg eszek gyumolcson vagy gabonapelyhet nem nagy mennyisegben utana meg tornazom 2 es fel orat...es nem erdekel az egesz ha ez nem segit akkor semmi....14 L nem tudok magamnak kesziteni kajakat mert 14 eves vagyok es csaladban elek csak az en kedvemert nem fognak a csalad tobbi tagjanak a tanyerjara fuveket rakni...amikor raadasul tobb a fiu...de nem baj majd igy oldom meg... azert koszi a kommenteket...
2010. márc. 19. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy nem sok igazi gyümölcs van a gyümölcsjoghurtban: De akkor is jó, jót tesz a szervezetnek. Sajna manapság minden mű: a csirkék táposak, az alma permetezve van stb. Tele vagyunk műkajákkal, ennek ellenére a joghurt mégis jó, hozzáadott cukorra pedig kis mennyiségben ugyan, de szükség van. A nápolyiban több a káros anyag mint a joghurtban.
2010. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!