Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 2 hét alatt 2...

Hogyan tudnék 2 hét alatt 2 kilót leadni? 16/L

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat jártam a barátaimmal mcdonaldsba,kfcbe,burger kingbe,meg különféle pizzázókba és gyorséttermekbe.Jóformán minden nap suli után.És ez kicsit meglátszik már rajtam.És hát 2 hét múlva lesz randim,és addig nagyon szeretnék újra formába kerülni.Milyen diétát és könnyű mozgást ajánlotok nekem,hogy kb 2 kilót le tudjak adni?

2015. nov. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
ne egyél csak reggel és délben. este már ne. ha kibirod, akkor le megy a két kg.
2015. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sargakapszula.hu ebbe minden benne van ami kell és nem kell koplalj
2015. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy normalis dietaval lazan lepattanna 2kilo.ha van ra penzed,akkor keress frl egy szemelyi edzot,vele egyszeru lenne.
2015. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amit az elso irt,az egy totalis hulyeseg.

+napi min 30perc futas,es utanna egy banan.

2015. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es tudtok akkor valami diétát ajánlani?
2015. nov. 7. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem oldalt annak könyvébe van 2 is de gondolom nem érdekel mert az hatásos és nem jönnek vissza a kilok
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok kolteni egy konyvre xd ha a net tele van dietakkal...csak nem tudom,hogy melyiket valasszam.
2015. nov. 8. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
A konyv csak az alapokat irja le,es tudnad melyiket kell valasztanod.foleg h ingyenes online pdf ko yv.
2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!