Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek hamar lefogyni?

Timike000 kérdése:

Hogyan tudnek hamar lefogyni?

Figyelt kérdés
12 eves vagyok most 66 kilo 160 cm magassagom es 15 20 kilot szeretnek leadni 3 v 2 honap alatt okai: Van egy helyes fiu a suliban es nem bitok belole kiszeretni es egyszer beszeltem vele azt mondta: olyan lanyokat bir kinek szoke barna a haja vekony legyen lanyos ne verekedjen ne karomkodjon ne legyen hulye minden teren. Es en mindeggyik vagyok kiveve a vekony.Dagadt vagyok de nagyon.O is dagadt volt amikor 12 eves volt de o is leakart fogyni es igy h lefogyott nagyon helyes fiu lett.😄😆 en is tetszeni szeretnek neki. Vegre nem takargatnam magam mindig.Nem vennek fel fius ruhajak.Es minden.😢😢koszonom elore is a valaszokat ERTELMES VALASZOKAT VAROK NEM OLYAT MIBEN SZIDTOK A KOROM MIATT.KOSZONOM

2015. nov. 8. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A te korodban könnyű ,de magadért tedd és légy kitartó .:)
2015. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esezleg valami terved van hogy miket edzek hogyan etkezzek? Anyukam meg en folyton finom kajakat csinalunk 6 utan es valamiert nem birom kihagyni h ne egyek belole.😢
2015. nov. 8. 00:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig ki kell birni vagy nem lesz meg a srác

sargakapszula.hu n van egy könyv kb 100 oldal ha mindent ugy csinálsz ahogy le van irva (akkor nem ártasz magadnak a korod miatt mert még fejlődsz) nem egészséges ennyit leadni mert nem fogsz jól kinézni lehet h vékony leszel de a bőröd csúnya lesz és ezzel a módszerrel formásodhatsz is ami nagy előnyt jelent az átlagos 12 éves csajok között

amit nem tudom h leír az az h olajba ne süss/főzz mert az nem egészséges

Amit szeretnél 4-5 hónap alatt el lehet érni

2015. nov. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊
2015. nov. 8. 10:02
 5/12 anonim válasza:
Szia tudom hogy későn írom de ezt érdemes megnézned. Csak cukrot és lisztet ne egyél ,tudom nehéz de ezt kell csinálni. Ne bìzz a tablettákban és a fogyasztószerekben ha ezt betartod tuti lefogysz . És egyél sok fehérjét és zöldséget. Tojást pedig csk kókuszcsírban vagy disznözsírban süss. És ne aggódj a zsír nem hízlal ez egy nagy tévhit nézz utánna és jó fogyókúrát:)
2015. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Edzeni is kell hozza?
2015. nov. 9. 16:35
 7/12 anonim válasza:
Szerintem mindenképp kell edzeni az alak amit el akarsz érni nem fog csak úgy az öledbe pottyanni. Az étkezésre is oda kell figyelni, napi szinten kéne sportolni valamit, kb egy órát. Lisztet hanyagold, ha meg muszáj, akkor is inkább tönköly liszt, gesztenyeliszt, kókuszliszt, rizsliszt (az egyik fajtáról kiderült, hogy sok a glutén benne, nem tudom melyik) mandulaliszt. Cukros üdítőket ne igyál csak vizet. Kerüld a gyorskaját, azokat a cuccokat ami tele van szénhidráttal. Ha nem szereted nagyon a sportot nehezebb lesz. Ha nincs időd edzőterembe járni, vagy elmenni futni akkor próbáld ki a HIIT et, nézz utána otthoni gyakorlat oknak stb...10-20 kilót nem fogsz leadni 2-3 hónap alatt az biztos. Akkor lenne lehetséges ha esetleg 120 kiló vagy. Így nagyjából 5-6 hónap lesz. Sok sikert
2015. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Latszik hogy a picibetus reszt nem olvastad el😀😀😂12 eves vagyok 66kilo es szeretnek leadni 20 kilot
2015. nov. 25. 06:36
 9/12 anonim válasza:

7-es vagyok.

De elolvastam úgy írtam le. Nem tudom mi bajod van vele.

2015. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem mennek edzoterembe😂
2015. nov. 26. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!