Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki súlyfelesleggel szingli volt, de amikor lefogyott, lettek udvarlói, lett párja?

Figyelt kérdés
Szerintem sok múlik az alakon :////
2015. nov. 10. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ h milyen az alakod

Nekem olyan volt h vékony voltam megismertem egy lányt aki helyes volt meg minden csak nem tetszet az alakja aztán eltelt 2 év meghiztam ö meg valamivel jobban nézett ki meg akkor már annyira nem is érdekelt összejöttünk de aztán az volt az egyik indok szerintem amiért h meghiztam bár ezt sose mondta

2015. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, mert aki kövér, az sose fogy le tartósan.
2015. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Évfolyamtársam, aki egyben exem is volt.

Elég duci volt(én imádtam), de aztán szétmentünk, lefogyott, majd elkezdtek rá tapadni a férfiak.

2015. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amìg kövér voltam, elvétve volt kapcsolatom, akkor is csak szintèn kövèr nőkkel. Fogytam elèg rendesen, teljes életmòdvàltàs, ezzel együtt òriàsi önbizalom is, ìgy jòval több nőnèl van esèlyem, ezt ki is hasznàlom, hisz a kövèr időszakomban nem volt erre lehetőségem. Ès végre vèkony, sportos nő a jelenlegi baràtnőm.
2015. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek fogyás után lesz párja, az szerintem leginkább a megnövekedett önbizalma miatt lesz és nem feltétlen a vékonyabb alkata miatt. Nőknél szerintem könnyebb a helyzet, mert egy husisabb nő azért kelendőbb, mint egy túlsúlyos férfi. Persze nem mindegy milyen túlsúlyról beszélünk, mert +30-40 kiló felett már az ember egészsége miatt sem árt fogyni, na és persze lustít is. Sok férfinak tetszenek a duci lányok, az már más kérdés, hogy egy részük nem járna vele a környezete elvárásai miatt
2015. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. Csak nem találtad meg a meg felelö diétát
2015. nov. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg 130kg voltam soha nem volt csajom, 28 évesen még szűz voltam, mióta 80körül mozgom azóta már 3 is volt, egyik sem rajtam múlott, hogy múltidő lett, de amúgy nem a súlyom/dagadtságom volt a legnagyobb akadály, hanem az önbizalmam.
2015. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én amikor nagyon vékony voltam, rám se néztek a fiúk, férfiak. Én utáltam vékony lenni, de nem ment a hízás.

Aztán sikerült híznom, nőiesebb lettem és akkor meg özönlöttek. Nem voltam kövér, de egy 5 kg felesleg legalább volt/van rajtam.

Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam, nemcsak férfiaktól, de ismerősöktől, nőktől is, hogy mennyire kivirultam, mennyire más vagyok.

Szóval szerintem sokat számít az, hogy te hogyan érzed magad a bőrödben. Nem konkrétan a kilók, hanem a kisugárzásod, hogy te mennyire vagy kibékülve magaddal.

2015. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem vagyok kövér 174 cm 72 kiló 26 év.

Mindig szingli voltam.

2015. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en tavaly szetmentem az exemmel, mondjuk nem a sulyom miatt akko 160cm-hez 95kg voltam/csaj/..nos talalkoztunk egy honapja es azota nem hagy békemet most vagyok 73kg es csak dicsér és dicsér...de ez a vonat már elment neki :D :D :D
2015. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!