Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit adtatok le futással...

Mennyit adtatok le futással és mennyi idő alatt na meg naponta mennyit futottatok? Nekem mennyi idő alatt sikerülne 5kg fogyás?

Figyelt kérdés
173cm 65kg sportos testalkat ja és kihagyom a vacsit.(:
2010. márc. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

A kajáláson múlik a fogyás... egy jó diéta kell hozzá. Ha ez megvan akkor heti 0,5-1kg a normális zsírveszteség. A vacsi kihagyás meg a legnagyobb hülyeségek egyike.


Egy dietetikus személyi edző aki 34 kg-t fogyott, és nem hízta vissza.

2010. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jóde fiatal wagyok és nem wagyok hájas csak formálódni szeretnék. el tudod nekem mondani hogyan érted el ezt az eredményt?
2010. márc. 20. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Én naponta kábé negyed órát, vagy húsz percet azt is pörgős zenével a fülemben, energiaital/kávé amúgy nem tudtam volna(nem az én kategóriám a futás, inkább súlyok vagy lábemelések, kitörés), ez tavaly nyáron volt és csináltam minden nap olyan két hétig asszem( mindent hamar megunok). Amúgy én is sportos testalkatú vagyok kevés zsírral és úgy ment le vagy két kiló, de inkább nem kilóban látszik, hanem tükörben: máshogy oszlanak el rajtad az izmok+feszesség.
2010. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs:D csináld egy hónapig legalább ha bírod és nem unod+ne egyél annyit, egészséges kaja blabla (ez a slampos szöveg, tudod estébé) Amúgy ha belelendül az ember már nem nehéz.

22/L/50,8kg

2010. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek máshogy reagál a teste,2 het futás(heti 3szor) rajtam látszott.már lassan 4 honapja edzek és a testem teljesen átalakult,kockásodik a hasam,izmos lett a karom,a narancsbör eltünt a combomról,és kerek lett a fenekem.
2010. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. jöhetnek még.(:
2010. ápr. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!